Android için İnternetsiz Oynanan En İyi 15 Oyun

0
642

Çok sayıda Android oyunu WiFi ya da mobil veri bağlantısına bağlıdır. Bu bağlantı ile Clash of Clans gibi sunucudan bir şeyler indirebilir ya da çoğu Final Fantasy oyunu gibi DRM koruması için kullanabilirsiniz, hemen hemen her oyun, oyunun çalışması için bir İnternet bağlantısı istemektedir. Herkesin bu kadar lüksü yok, bu yüzden burada WiFi gerektirmeyen en iyi çevrimdışı Android oyunlarından on tanesini sizin için bir araya getirdik.

1. Alto’s Odyssey

Alto’s Odyssey, WiFi gerektirmeyen yeni çevrimdışı oyunlardan biridir. Oyunda sonsuz koşucu var. Çeşitli yamaçlardan aşağı iner, çeşitli atlayışlar yaparsınız ve altın toplarsınız. Madeni paralar oyun mağazasındaki kişiselleştirme ögelerinin kilidini açar. Ayrıca renkli, güzel görünümlü grafikler de elde edersiniz. Gerçekçilik için herhangi bir ödül kazanamayacaklar, ama emin olmak için güzeller. Oyun mantığı yeterince kolay. Kendi başınıza ilerliyorsunuz. Tek oyunculu kontroller havada atlama yapar. Oyun reklam ile ücretsizdir. Özelleştirme ögelerinin kilidini kaldırmak için reklamları kaldırmak veya oyun içi para satın almak için ödeme yapabilirsiniz.

Android için Alto’s Odyssey İndir

2. Bloons TD 6

Bloons TD 6, klasik kule savunma serisinin en yeni oyunu. Öncüllerine çok benziyor. Bir yol boyunca kuleler kurup yaklaştıkça kötü adamları yenersiniz. Oyunda 20 harita, beş yükseltici seviye, çeşitli kahramanlar ve her biri üç yükseltme yolu olan 19 kule bulunuyor. Ayrıca, belirli durumlar için çok sayıda tek tek kule yükseltmesiyle zengin bir meta elde edersiniz. Son olarak, oyuncular çoklu zorluklar ve birkaç farklı oyun modu alırlar. Tabii ki oyun çevrimdışı olarak oynanabilir. Bazı ek (ve isteğe bağlı) uygulama içi satın alımlarla 4,99 dolar çalışır. 2018’in en iyi kule savunma oyunlarından biridir.

Android için Bloons TD 6 İndir

3. Crashlands

Crashlands gelmiş geçmiş en iyi çevrimdışı Android oyunları arasında. Hiç bir şekilde bir gezegende yoksun. Amaç, bir üs inşa etmek, ana kötü adamı yenmek ve dışarı çıkmak için çeşitli eşyalara el atmaktır. Basit, eğlenceli bir savaş sistemi ile geliyor. Kendini yöneten bir envanter, zanaat için tonlarca madde ve atmosferi ışık ve goofy tutan dil yanlısı mizah da vardır. Bulut kaydetme desteği, çevrimdışı oynatma ve denetleyici desteği de vardır. Uygulama içi satın alma olmadan 4.99 TL.

Android için Crashlands İndir

4. Crossy Road

Crossy Road, en popüler mobil oyunlardan biridir. Temelde mobil oyun kuşağının Frogger’ı. Yol boyunca, akarsularda ve çeşitli engellerin etrafında bir tavuğu yönlendirirsiniz. Oyunda 150’den fazla koleksiyon karakteri, yerel ve çevrimiçi çok oyunculu (yine de çevrimiçi oynuyorsanız), çevrimdışı destek, Android TV desteği ve daha fazlası var. Ücretsiz ve aile dostu bir oyun. Uygulama içi satın alımlar çoğunlukla oyunu etkilemeyen kozmetik ögeler içindir.

Android için Crossy Road İndir

5. Duet

Duet, eski bir bulmaca oyunudur. Merkezi bir nokta etrafında dönen iki top ile oynuyorsunuz. Amacınız düşen kürelere çarpmadan o küreleri döndürmektir. Her seviye daha da zorlaşıyor. Neyse ki, oyun oynamak şaşırtıcı derecede eğlenceli. Herhangi bir seviyeyi tekrar oynatmak da kolaydır. Oyunun ücretsiz sürümü size temel modunu verir. Premium versiyon için ödeme yapabilirsiniz. Böylece daha fazla oyun modu ekler ve diğer bazı içeriklerin kilidini açar. Mobil veri veya WiFi olmadan da oynanabilir. Bu ayrıca Google Play Oyunlar bulut kaydetme özelliğine de sahiptir. Yine de, çevrimdışı olduğunuzda bulut kaydedemediğinizi unutmayın.

Android için Duet İndir

6. Final Fantasy Oyunları

Kare Enix, DRM korumasının önem derecesine gelince ileri ve geri sıçrar. Bazı Final Fantasy oyunları, oyunu her açtığınızda çevrimiçi bir kontrol gerektirir. Özellikle Final Fantasy IV, Google’ın çevrimdışı Android oyunları listesinde vardır. Oyunların tamamı 20-30 saat uzunluğunda, derin hikaye çizgilerine sahip, mükemmel müzikleri ve basit mekaniklere sahip. Oyunlardan birkaçı çevrimdışı oynanabilir. Ancak, zaman zaman DRM kontrolünü almak için uygulamayı bir web bağlantısıyla açmanız gerekebilir. Bundan sonra çevrimdışı bir süre için oynanabilir.

Android için Final Fantasy Oyunları İndir

7. Eternium

Eternium, İnternet bağlantısı gerektirmeyen sadece birkaç ücretsiz RPG’den biridir. Etrafta koşun, sihirle dövüşün, kötü adamları öldürün ve çeşitli kalıntıları ve zindanları keşfedin. Çoğu mobil aksiyon RPG oyunu gibi oynanır. Ancak, oynamak için bir sunucuya bağlanmak zorunda değilsiniz. Yine de en son içeriğin indirildiğinden emin olmanız gerekir. Aksi halde oyun beklendiği gibi çalışmayabilir. Bu ücretsiz oyun mobilde en başarılı aksiyon RPG’lerinden biridir.

Android için Eternium İndir

8. Hooky Crook

Hooky Crook, yeni çevrimdışı oyunlardan biridir. Bazı puzzle elemanları ile bir aksiyon-oyunudur. Bir kedi hırsızını kontrol ediyorsunuz. Engellerden ve kötü adamlardan kaçınarak kedinin etrafını sling etmek için tokatlama jestleri kullanırsınız. Oyuncular seviyenin sonuna ulaştığında kazanırlar. Oyunda 84 seviye, basit kontroller, çocuk dostu içerik ve skor tabloları bulunuyor. Skor tabloları çevrimdışı iken güncellenmez. Ancak, çevrimdışı mod oyunda oldukça iyi çalışıyor. Zaman geçirmek için çok iyi bir oyun. Geliştiriciler ayrıca gelecekteki güncellemelerde daha fazla seviye vaat ediyor.

Android için Hooky Crook İndir

9. Kingdom Rush Vengeance

Kingdom Rush Vengeance, 2018’de çıkan bir başka kule savunma oyunu. Bu, popüler Kingdom Rush serisindeki son oyun ve selefleri gibi oynanıyor. Bütün kötü adamları yenmek için yol boyunca kuleler ve kahramanlar var. Oyunda bir dizi kule, 16 etap, 35 kötü adam, 30 yükseltme ve 50’den fazla başarı bulunuyor. Evet, buna ihtiyacınız varsa çevrimdışı da oynanır. Oyunu 4,99 dolara alabilirsiniz. Çeşitli eşleşmeleri kazanmanıza yardımcı olacak ögeler için isteğe bağlı uygulama içi satın almalar vardır. Yine de, çevrimiçi çok oyunculu mod yoktur.

Android için Kingdom Rush Vengeance İndir

10. NBA JAM by EA SPORTS

NBA Jam, muhtemelen şu anda en iyi arcade spor oyunu. Oyunda kurallar da oldukça basit. Oyunun sonunda en çok puan alan takım kazanır. Grafikler şaşırtıcı değil. Oyun mantığı çoğunlukla arcade tarzı basketbol. İyi bir mobil deneyim için yeterince basit bir oyun. Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu, denetleyici desteği ve daha fazlasını içerir. Oyunda ayrıca oynamak için bir kampanya modu var. Hatta donanım denetleyicileri desteği ile birlikte Android TV desteğini de alırsınız. Uygulama içi satın alma işlemi yoktur.

Android için NBA JAM by EA SPORTS İndir

11. Minecraft

Minecraft, paranızın karşılığını almak istiyorsanız, oynamanız gereken bu oyun olacaktır. Tüm dünyaları yaratabilir, yaratıcı ya da hayatta kalma modunda çevrimdışı etkinlikler yapabilir, kötü adamları öldürür ve istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bilgisayar versiyonu kadar büyük ve etkileyici değil ancak geliştiriciler, daha eşsiz bir bina için Redstone gibi şeyler ekleyerek aradaki boşluğu kapatıyorlar. Uygulama içi satın alma işlemi 6,99 dolardır. Ekstra alımlar oyuncu derileri içindir. Minecraft oyununu sevenler fakat farklı bir deneyim isteyenler ise Terraria isimli çevrimdışı oyunu da oynayabilir.

Android için Minecraft İndir

12. Pocket City Free

Pocket City Free oyunu Sim City’ye çok benziyor. Temelde aynı şekilde hareket eden bir şehir yapımcısı. Yolları, binaları ve temel olarak bir şehrin ihtiyacı olan her şeyi inşa edersiniz. Oyuncular sıklıkla partiler veya büyük yangınlar gibi kötü şeyler ve iyi şeylerle uğraşırlar. Para kazanmak, seviye atlamak, daha fazla bina açmak ve daha fazla arazi almak için iyi bir denge sağladığınızdan emin olmalısınız. Ücretsiz sürümü reklam içerir. Premium sürüm daha fazla özellik, bir sandbox modu ve reklamları kaldırır. Bu, Google Play’deki en iyi şehir yapımcılarından biridir ve yalnızca çevrimdışı olarak oynatılabilir değil, aynı zamanda uygulama içi satın alımları da yoktur.

Android için Pocket City Free İndir

13. Quizoid

Quizoid, cevaplamaya çalıştığınız soruları soran basit bir sınav oyunudur. Çeşitli seviyelerde 7.000’den fazla soruya sahiptir. Geliştiriciler daha fazlasını eklemeyi planlıyorlar. Ayrıca, bir düzine kategoriye, üç oyun moduna ve cevabı bulmanıza yardımcı olacak çeşitli oyun içi ipuçlarına sahiptir. Tamamen çevrimdışı da oynayabilirsiniz. Oyunun pro versiyonunu seçerseniz, diğer bazı avantajlarla birlikte 3.000 soru alabilirsiniz. Sınav hayranları için çok iyi çevrimdışı Android oyunlarından biridir.

Android için Quizoid İndir

14. Reigns: Her Majesty

Reigns basit kart oyunları biridir. Bir cetvel olarak oynarsın ve kartlar alırsın. Her kart size bir seçenek sunar. Katılmak için soldan hızlıca kaydırın veya katılmamak için sağa kaydırın. Yaptığınız karar sizi bir sonraki aşamaya götürür ya da sizi öldürür ve saltanatınızı sona erdirir. Seride toplam üç oyun var. Birincisi kral, ikincisi kraliçe ve bir şey oyunu bir isimsiz cetvelin yerine Game of Thrones karakterlerini içeriyor. Hepsi de çevrimdışı olarak oynanabilir.

Android için Reigns: Her Majesty

15. The Room: Old Sins

Sponsorlu Bağlantılar

The Room: Old Sins olağanüstü bir bulmaca oyunudur. Hepsinde derin bulmacalar, olağanüstü grafikler var. İlk üç oyunda, bir oda hakkında yayılan bulmacalar var. Odadan kaçmak için onları çözersin. Dördüncü oyun bir dollhouse içinde gerçekleşir ve bu eğlenceli küçük bir deneyim. Daha önceki oyunlar biraz daha kısadır, ancak sonraki oyunlarda çoklu sonlar, tekrar oynatma özelliğine ve oyun uzunluğuna yardımcı olur. Bunlardan herhangi birini çevrimdışı oynayabilirsiniz. Ancak, Çevrimdışı iken The Room 3 ve The Room: Old Sins’deki bulut kaydetme özelliğini kullanamazsınız. Uygulama içi satın alma işlemleri yoktur ve reklam içermezler.

Android için The Room: Old Sins İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here