Android için En İyi 5 Uzaktan Masaüstü Bağlantı Uygulaması

0
518
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bir masaüstüne uzaktan erişim, en güç kullanıcı özelliklerinden biridir. Ancak bu bir Android cihazında çok kolay bir şekilde yapılabilir. Bunu yapmanın iki temel yolu vardır. Kullanıcılar Android cihazlarına bilgisayardan uzaktan erişebilirler. Android için en iyi ekran yansıtma uygulamalarımızda bu işlevselliği ele aldık. Bu liste, masaüstü bilgisayarınızdan Android cihazınıza erişmeye daha çok odaklanmaktadır. Uzaktan erişimi bir özellik olarak sunan bir sürü uygulama var ancak sadece çok azı bu konuda iyidir. İşte Android için en iyi uzaktan masaüstü uygulamaları.

1. AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi

AnyDesk, Android’deki uzak masaüstü alanında servis edilebilir bir seçenektir. Başka bir uzak masaüstü uygulaması gibi çalışır. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlar ve daha sonra bilgisayarınızı telefondan kullanırsınız. Testimizde oldukça iyi çalıştı ve basit bir kullanıcı arayüzü kullanıyor. Bununla ilgili hiçbir sorunla karşılaşmadık. Uygulama kişisel kullanım için ücretsizdir. Uygulamanın bazı kusurları var ama deneyin ve hoşunuza gittiyse kullanın.

Andrid için AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi İndir

2. Chrome Uzaktan Masaüstü

Chrome Uzaktan Masaüstü, en popüler uzak masaüstü uygulamalarından biridir. Kullanıcılar uygulamayı kendi bilgisayarında Chrome Web Mağazası’ndan ve ardından Google Play’den yükleyebilir. Kurulum talimatlarını izleyin ve bağlanın. Uygulama testimizde sorunsuz bir şekilde çalıştı. TeamViewer dahil olmak üzere diğer seçeneklerin çoğundan daha hızlı ve kusursuzdur.

Andrid için Chrome Uzaktan Masaüstü İndir

3. Microsoft Remote Desktop

Microsoft Uzak Masaüstü tartışmasız Chrome Remote Desktop’ın en büyük rakibi. Çalışma mantıkları aynıdır. İstemciyi bilgisayarınıza ve bu uygulamayı telefonunuza yüklersiniz. İkisi cihazlarınızın birbirine bağlanmasına izin vermelidir. Bunun olumlu tarafı, Windows cihazlarında çalışmak için bir Google Chrome yüklemesine ihtiyacınız olmamasıdır. Bu uygulama Chrome Uzaktan Masaüstü’ne sağlam bir seçenek ve ücretsiz bir alternatif.

Andrid için Microsoft Remote Desktop İndir

4. Splashtop Personal – Remote PC

Splashtop daha az popüler, ancak yine de oldukça başarılı bir uzak masaüstü uygulaması. Bilgisayarınızdaki ve Android cihazınızdaki çift uygulamaları olan diğerleri gibi çalışır. Bilgisayarınızdaki herhangi bir bilgiye yerel ağınızdaki telefonunuzdan erişebilirsiniz. Her ay için 5 $ ‘dan ya da yılda 16,99 dolara erişim ekleyebilirsiniz. Bu, herhangi bir ağda, herhangi bir WiFi ağı veya mobil veri dahil olmak üzere cihazınıza erişmenizi sağlar. Uygulama ayrıca evinizde çok fazla sorun yaşamadan kontrol etmek için web kameranıza erişmenizi sağlar.

Andrid için Splashtop Personal – Remote PC İndir

5. TeamViewer for Remote Control

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer, uzak masaüstü uygulamaları için bariz bir seçimdir. Android cihazınızdan bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlar. Kurulumu biraz daha karmaşıktır, ama beklendiği kadar iyi çalışır. Ayrıca her iki yönde dosya aktarımı, şifreleme ve gerçek zamanlı ses ve HD video iletimi gibi özellikleri içerir. Herhangi bir iş arkadaşınıza uzaktan yardım etmek için dahil edilen özellikleri var. Uygulama kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir. Bunu iş için kullananlar bir abonelik gerektirir.

Andrid için TeamViewer for Remote Control İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here