Android için En İyi 5 Langırt Pinball Oyunu

0
674
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Pinball oyunları onlarca yıldır oynanmaya devam ediyor. Bir zamanlar sahip olduğu popülariteye sahip olmasa da, hala bu oyunlardan hoşlanan bir çok insan var. Oyun, Android işletim sistemli cihazlar için harika değil, ama Android de en iyi beş langırt oyununu sizler için bir araya getirdik.

1. Pinball Arcade

Pinball Arcade Android’de fonksiyonel ve eğlenceli bir langırt oyunu. Ortalamanın üstünde grafikler, bol masa temaları ve makul derecede iyi top fiziği özellikleri var. Bir eğim seçeneği ile birlikte her zamanki kürek kontrollerini alırsınız. Eğim kontrolü, cihazınıza dokunarak veya sallandığında olabilir. Orada kişiselleştirmeyi seviyoruz. Bununla gerçekten çok yanlış bir şey yok. İlk indirme işleminde bir ton ücretsiz masa yok. Ancak, geliştirici ayda üç veya dördü ücretsiz olarak veriyor. Böylece, biraz sabır ile kendinize iyi bir küçük koleksiyon alabilirsiniz. Oyunu indirmek ücretsizdir. Uygulama içi satın alımlarla tablo ve başka şeyler satın alabilirsiniz.

Android için Pinball Arcade İndir

2. Pinball Flipper Classic – Tilt (oyun)

Pinball Flipper Classic, en iyi ücretsiz langırt oyunlarından biridir. On langırt masaları ile birlikte temel bir langırt deneyimi sunuyor. Diğer bazı özellikler 33 başarıları, skor tablolarını ve bazı eğlenceli temaları içerir. Çevrimiçi çoklu oyuncu içerir. Oyun reklamlarla ücretsizdir. Reklamlar biraz iğrenç olabilir. Onları kaldırmak için ücretli bir sürümü isterdik. Aksi halde, hiç de fena değil.

Android için Pinball Flipper Classic İndir

3. Pinball Deluxe: Reloaded

Pinball Deluxe: Reloaded büyük bir langırt oyunu. Çeşitli temalarla birlikte 50 seviyenin yanı sıra güç ups, mini oyunlar ve çeşitli oyun modları sunar. Ek olarak, çevrimiçi çok oyunculu, başarılar, zorluklar ve daha fazlası var. Mekanik, fizik açısından ciddi bir kusur olmadan nispeten sağlamdır. Ancak, oyun aynı zamanda bir ücretsiz oyundur.

Android için Pinball Deluxe: Reloaded İndir

4. PinOut

PinOut en eşsiz langırt oyunlarından biridir. Aslında langırt mekaniğini bütünleştiren sonsuz bir koşucu. Oyunun bir sonraki bölümüne devam etmek için topu toplarla vurdun. Oyun iyi mekaniği ile iyi görünüyor. Ayrıca stat izleme ve bazı ek küçük şeyler alırsınız. Kontrol noktalarının kilidini açan 2,99 dolarlık tek bir satın alma işlemi vardır. Yine de oyun biraz daha büyük. Satın aldığınızdan ve cihazınızda iyi çalıştığından emin olmak için satın almadan önce biraz oynadığınızdan emin olun.

Android için PinOut İndir

5. Zen Pinball

Sponsorlu Bağlantılar

Zen Studios, Google Play’de bir geliştiricidir. Stüdyo langırt oyunları konusunda uzmanlaşmıştır. Oyunun adı ise Zen Pinball. Uygulama içi satın alımlar gibi daha çeşitli tablolara sahiptir. Mevcut diğer langırt oyunları Alien vs Pinball, Bethesda Pinball, Marvel Pinball, Star Wars Pinball, Family Guy Pinball ve diğerleri sayılabilir. Bazıları ücretsiz, bazıları ise küçük bir satın alım gerektirir. Hepsinin altında yatan aynı langırt motoru var.

Android için Zen Studios İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here