Android için En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması

0
609

İstediğiniz müziği bulmak eskiye göre çok daha kolay. Artık korsanlık en kolay yol değil. Sadece birkaç uygulama kullanarak istediğiniz herhangi bir şarkıyı bulabilirsiniz. Android için en iyi yasal ücretsiz müzik uygulamalarına bir göz atalım. Bu uygulamalar ücretsiz ve yasal olarak müzik yayını yapıyor. Yerel olarak depolanmış müzik çalar uygulamaları arayanlar, en iyi müzik çalar uygulamaları listemize buradan göz atabilir.

1. Deezer Music

Deezer bir süredir piyasada ve çok iyi ücretsiz müzik uygulamalarından biri. Hizmetin ücretsiz sürümü, yeni sanatçıları keşfetmek için Deezer’in FLOW özelliğini kullanmanıza izin verir ve kişisel zevkinize göre çalma listelerini ve karışımları dinleyebilirsiniz. Ayrıca şarkı sözleri, sınırsız çalma listesi oluşturma ve bireysel sanatçılara dayalı karışımlar da var. İsterseniz daha yüksek kaliteli ses, çevrimdışı dinleme ve Android Auto desteği gibi daha fazla özellik sunan premium bir sürümü vardır.

Android için Deezer Music İndir

2. Google Play Müzik

Google Play Müzik, giderek daha popüler bir seçenek haline geliyor. Onun ayrıcalıklı özelliği, kişisel akış için kendi şarkılarınızı 50.000 adet yükleme yeteneğidir. Mevcut koleksiyonunuzu çevrimiçi bir hizmetle birleştirmek istiyorsanız, bu listedeki ücretsiz müzik uygulamalarından en iyi seçenek budur. Play Müzik’in ücretsiz sürümü, çeşitli seçilmiş oynatma listelerini dinlemenize olanak tanır. Ücretli sürüm daha fazla avantaj sağlar, ancak ücretsiz sürüm de kötü değildir. Hizmet, artık hem ücretsiz hem de ücretli kullanıcılar için podcast’leri içeriyor. Google Play Müzik, sonunda Google’ın yeni YouTube Müzik uygulamasıyla değiştirilecektir. Geçiş gerçekleşince bizlerde güncelleme işleminde bulunacağız.

Android için Google Play Müzik İndir

3. iHeartRadio

iHeartRadio, en popüler ücretsiz müzik uygulamalarından biridir. Kendi zevkinize göre çeşitli radyo kanallarını dinleyebileceğiniz bir radyo uygulamasıdır ve ayrıca mevsimlik radyo kanalları ve podcast, komedi şovları gibi şeyler ile birlikte gelir. Ayrıca, veri akışını destekleyen AM ve FM radyo istasyonlarını içerir ve hatta haberleri ve sporları dinleyebilirsiniz. Modern, Materyal Tasarımı Kullanıcı Arayüzü ile çok yönlü bir uygulamadır ve Chromecast desteği, Android Wear desteği ve Android Auto desteği gibi özelliklerle birlikte gelir.

Android için iHeartRadio İndir

4. Jango Radio

Jango Radio, ücretsiz müzik uygulamaları alanında bir jokerdir. Hem büyük isimler hem de bağımsız sanatçılar gibi çeşitli müziklere sahiptir. Çoğu zaman, bu hizmet bağımsız sanatçıların oyunlara ödeme yapmasına izin verir, bu da bir sanatçının duymak için ödediği bir şarkıyı duyabileceğiniz anlamına gelir. Bu, Jango’ya gelir elde etmesine yardımcı olan işletme gelirini verir. Bazı potansiyel etik konular vardır. Ancak, uygulamada hiç reklam yok ve yeni şeyler keşfetmenin iyi bir yolu.

Android için Jango Radio İndir

5. Pandora Music

Pandora Music, en popüler ücretsiz müzik uygulamalarından biridir. Temel özellik, sadeliği ve çapraz platform desteğidir. Herhangi bir platformda ve istasyonların hepsinde senkronize ettiğiniz müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. İçerik kütüphanesi son birkaç yılda çok büyüdü. Genel deneyim son derece olumludur. Ayrıca Pandora’dan ayrılmadan Spotify tarzı bir deneyim isteyenler için tam, isteğe bağlı bir akış hizmeti var.

Android için Pandora Music İndir

6. Slacker Radio

Slacker Radio, diğer bazı ücretsiz müzik uygulamaları kadar konuşulmasa da popüler bir seçenek. Müzik, şov, komedi, spor ve keyif alabileceğiniz her türlü içeriği sunan ücretsiz ve abonelik hizmetlerine sahiptir. Pandora gibi, güçlü çapraz platform desteğine sahiptir ve Slacker tarafından oluşturulan hızlı, kolay dinleme veya çalma listeleri için kendi radyo istasyonlarını oluşturmak arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, reklamları kaldırmak ve size sınırsız sayıda atlama, dinleme ve çevrimdışı oynatma sağlamak için ek ödeme yapmalısınız.

Android için Slacker Radio İndir

7. SoundCloud: müzik & audio

SoundCloud benzersiz ve ücretsiz müzik uygulamalarından biridir. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir sanatçı SoundCloud’a istediği zaman müzik yükleyebilir ve bu özellik herkes tarafından kullanılabilir. Uygulama şu anda 125 milyon parçaya sahip. Ayrıca çeşitli şovlar, podcast’ler ve zevk alabileceğiniz diğer içerikler de var. Ücretsiz sürümü çoğunlukla ücretli sanatçıların size daha büyük isimlerle daha popüler müzikler kazandıran ücretli versiyonudur.

Android için SoundCloud: müzik & audio İndir

8. Spotify Music

Spotify, şimdiye kadarki en popüler ücretsiz müzik uygulamaları arasında. Cömert bir kütüphane, istasyonlar, çalma listeleri ve seçtiyseniz kendi istasyonlarınızı ve çalma listelerinizi oluşturma becerisine sahiptir. Hizmetin ücretsiz sürümü ücretli sürüm kadar sağlam değildir, ancak Spotify’ın ücretsiz hizmetinden memnun kalacak pek çok şey vardır. Uygulama aynı zamanda bazı hafif Materyal Tasarımı, Chromecast desteği ve tablet sürümü aslında mobil sürümden daha fazla özellik içeriyor.

Android için Spotify Music İndir

9. TuneIn Radio

TuneIn Radio’nun, daha çok radyo, podcast ve komedi radyo kanallarıyla tanındığı doğrudur, ancak TuneIn’da ücretsiz müziğin keyfini çıkarmanın birçok yolu vardır. Neredeyse aklınıza gelebilecek hemen hemen her türün kapsadığı toplam 100.000’den fazla istasyona sahiptir ve aynı zamanda veri üzerinden aktarılabilen AM ve FM radyo istasyonları içerir.

Android için TuneIn Radio İndir

10. YouTube

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube muhtemelen dünyanın en popüler ücretsiz müzik uygulaması. Duyduğun her şeyi bulabilirsiniz. Her grubun YouTube’da bir kanalı var. Ayrıca, zaman zaman resmi müzik videoları, canlı gösteriler ve hatta yerel gruplar da bulabilirsiniz. Ayrıca oynatma listeleri oluşturabilir, önerilerde bulunabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. YouTube Premium biraz pahalıdır, ancak buna ihtiyacınız yoktur.

Android için Youtube İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here