Android için En İyi 10 Ofis Uygulaması

0
391

Ofis uygulamaları uzun yıllardır değerli bir verimlilik merkezi olmuştur. Belgeleri hazırlamak, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmak ve neler olup bittiğini takip etmek gibi çeşitli amaçlar için kullanıyoruz. Hemen hemen herkes bunları kullanır. İşte Android için mevcut en iyi ofis uygulamaları.

1. Docs To Go – Free Office Suite

Docs To Go, uzunca bir süredir bulunan eski bir uygulamadır. Ancak, hala yeni özellikler ve güncellemeler alıyor. Kelime işlem, elektronik tablo düzenleme ve sunum düzenleme gibi temel bilgilere sahiptir. Bu şeyleri çok fazla kurulum yapmadan yapmanıza izin veren mükemmel bir uygulama. Ücretli sürüm, şifre kilitli dosyaların kilidini açar, bulut depolama alanlarına kaydeder ve masa üstünüzle dosya senkronizasyonu yapar. Sağlam ofis uygulamalarından biri.

Android için Docs To Go İndir

2. Google Drive

Google Drive, okuyucularımız ve daha pek çoğu arasında favori. PDF Viewer, Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar ve elbette Google Drive gibi bir dizi ofis uygulamasına sahiptir. Göbek olarak sürücü hizmetleri var. Gerçekten sadece dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz veya yenilerini yapabileceğiniz bir bulut depolama uygulaması. Google Drive’ınızdaki herhangi bir belgeyi açmak, uygun uygulamayı otomatik olarak açar. Google Drive alanınızı genişletmeniz gerekmedikçe tamamen ücretsizdir. Aylık 1,99 dolar karşılığında 100 GB kazanıyorsunuz ve planlar aylık 99.99 dolar karşılığında 10 TB’a çıkıyor. Tüm uygulamalar da oldukça basit. Çoğu insan için iyi bir hepsi bir arada çözüm.

Android için Google Drive İndir

3. Microsoft Office

Microsoft, ofis uygulamalarını mobil cihazlara yayınlamak için tatlı zamanını aldı. Ve hemen en iyilerden biri oldu. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İşlevlerinin çoğu bir kuruş bile ödemeden kullanılabilir. Dosyaları açıp kaydedebilir, düzenleme araçlarının çoğunu kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu dosyalar OneDrive ile masaüstünüze senkronize edilebilir. Bazı ek özelliklerin kilidini açacak bir Office 365 aboneliği alabilirsiniz. Ancak, temeller için gerekli değildir.

Android için Microsoft Office İndir

4. Microsoft Remote Desktop

Microsoft PC’nizi uzaktan mobil cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Kurmak biraz zaman alır. PC’nizi uzaktan erişim için hazırlamanız ve daha sonra bu uygulama ile bağlamanız gerekir. Ancak bundan sonra, istediğin her şeyi yapabilirsin. Bu, ofis yazılımınıza gerçek bilgisayarınızda erişmeyi içerir. Bu garip bir çalışma, ama tamamen meşru bir şey. Chrome Uzaktan Masaüstü, temelde aynı şeyi yapan başka mükemmel bir uygulama. Microsoft Remote Desktop henüz Chromebook’larda iyi çalışmıyor, ancak bu işlevselliği ekleyebilecek gelecekteki güncellemeler için bir göz atın.

Android için Microsoft Remote Desktop İndir

5. OfficeSuite + PDF Editor

OfficeSuite birçok insan için uzun zamandır favori. Uygulama ilk günlerinden çok değişti. Şu anda geliştiriciler, paketi Google Drive’a veya Microsoft OneDrive’a daha yakın bir yere dönüştürüyor gibi görünüyor. Bu sayede ofis ortamının üstünde bir bulut depolama çözümü var. Temel özelliklerin çoğu ücretsiz sürümde mevcut ve bu iyi bir haber. Ücretli sürüm, PDF taramaya, Microsoft ile uyumlu bir font paketine, bir yazım denetleyicisine ve ek belge desteğine izin verir. Bu, en iyi değirmeni ofis uygulamalarından biridir. Aynı zamanda en pahalı olanıdır. Pro sürümü, 19.99 $ ‘a çıkarken, geliştirilmiş pro sürümü 29.99 $’ a çıkıyor. Her ikisi de tek ödeme seçenekleridir ve abonelik değildir.

Android için OfficeSuite + PDF Editor İndir

6. Polaris Office – Word, Docs, Sheets, Slide, PDF

Polaris Office, OfficeSuite gibi güzel bir ofis uygulamasıdır. Eskiden basit bir ofis uygulamasıydı. Uygulama artık basit ve küçük değil. Not alma, belge arama, şifrelenmiş dosyalar ve çeşitli biçimler için destek ile birlikte temelleri içeren bir çok özelliği vardır. PDF ve Microsoft belgelerini içerir. Ücretsiz versiyon servis edilebilir. Ayrıca aylık 3.99 $ ve 5.99 $ abonelik alabilirsiniz. Bu, ekstra bulut depolama ile birlikte üçten fazla cihazda kullanma yeteneği gibi ek özellikler sağlar. Abonelik modelleri çok iyi değil, ancak ücretsiz sürüm, reklamları önemsemediğiniz sürece basit şeyler için hala geçerli.

Android için Polaris Office İndir

7. Quip

Quip, listedeki yeni ofis uygulamalarından biridir. Aynı zamanda birkaç ücretsiz olanlardan biri. Küçük ama iyi bir özellik kümesi vardır. Bu, diğer insanlarla belgeler üzerinde işbirliği yapma yeteneğini içerir. Belgeleri düzenlerken insanlarla konuşmak için kullanabileceğiniz bir sohbet biçiminde gelir. Ayrıca e-tablolar, cihazlar arası senkronizasyon, çevrimdışı destek ve çeşitli dışa aktarma seçenekleri için de destek alırsınız. Ayrıca bulut depolama desteği var.

Android için Quip İndir

8. SmartOffice – View & Edit MS Office files & PDFs

SmartOffice, nadir ücretsiz ofis uygulamalarından bir diğeri. Kelime işlem, e-tablolar ve sunular için destek de dahil olmak üzere, beklediğiniz gibi tüm temel özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca 2013 ve sonrası Microsoft Office belgeleri için destek ile birlikte geliyor. PDF dosyalarını, bazı görüntü dosyalarını ve WMF ve EMF dosya türlerini görüntülemek (ve kaydetmek) için de kullanabilirsiniz. Arayüz temiz ve basit. Çok fazla ihtiyacı olmayanlar için iyi bir seçenek.

Android için SmartOffice İndir

9. Office HD: TextMaker BASIC

Office HD: TextMaker BASIC uygulamasının içinde çok sayıda ofis uygulaması var. Bu ücretsiz ofis uygulamaları paketi içerir. Ayrıca ücretli ofis uygulamaları da vardır. İkisi de oldukça iyi. Süitte, kelime işlemci, elektronik tablo ve sunumlar için TextMaker, PlanMaker ve Sunumlar dahil olmak üzere üç uygulama vardır. Uygulamalar tamamen ücretsizdir. Özellikleri arasında PDF desteği, TrueType ve OpenType fontlar ve Microsoft dosya türleri için destek bulunmaktadır. Uygulamaların ücretli sürümlerini ayrı olarak satın almanız gerekir. Artı olarak sadece ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Olumsuz özelliği ise her üç uygulama da 15 dolara mal oluyor.

Android için 9. Office HD: TextMaker BASIC İndir

10. WPS Office – Word, Docs, PDF, Note, Slide & Sheet

Sponsorlu Bağlantılar

WPS Office bir zamanlar Kingsoft Office olarak adlandırıldı. Ad değişikliğine rağmen, Android’deki en popüler ofis uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Bazı özellikler PDF’leri görüntüleme ve dönüştürme, temel şeyleri (belgeler, elektronik tablolar, sunumlar) ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, kablosuz yazdırma desteği, Microsoft dosya türleri için destek ve 46 dil desteği de bulunmaktadır. WPS en iyi ücretsiz ofis uygulamaları arasında yer aldı. Ancak, şimdi yılda 29.99 dolarlık bir abonelik ücreti alıyor.

Android için WPS Office İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here