Android için En İyi 10 Müzik Çalar Uygulaması

0
428
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanmak için en iyi müzik çalar uygulamasını mı arıyorsunuz? Sizler için en iyi 10 müzik çalar uygulamasını bir araya getirdik. Aşağıdaki uygulamalar arasından beğendiğiniz herhangi bir müzik çalar uygulamasını indirebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bugünlerde pek çok kişi Pandora, Spotify, Google Play Müzik veya Apple Müzik gibi popüler müzik uygulamalarını kullanıyor. Ancak, bizler medya koleksiyonumuza bağlı kalabiliyoruz. Kendi müzik koleksiyonunuz varsa ve piyasadaki müzik çalar uygulamaları sizin için yeterli değilse, işte Android’deki en iyi müzik çalar uygulamaları için seçtiklerimiz.

1. AIMP

AIMP oldukça güçlü bir mobil müzik uygulaması. FLAC, MP3, MP4 ve diğerleri gibi ana uzantılarda dahil olmak üzere çoğu yaygın müzik dosyası türünü destekler. Ayrıca, kişiselleştirme seçenekleri, temalar ve bunun gibi diğer eğlenceli şeyler de mevcut. Uygulamanın basit bir kullanıcı arayüzü var ve müzik dinlemede sorun yaşamadık. İyi bir Materyal Tasarımı arayüzü ile basitleştirilmiş. Olağanüstü ekolayzırını, HTTP canlı akışını ve hacim normalleştirmesini de takdir ettik. En temel müzik çalar uygulamalarından kesinlikle bir adım ötede. Tek bir taşla iki kuşu vurmak istemeniz durumunda bir masaüstü versiyonu da var.

Android için AIMP İndir

2. BlackPlayer Music Player

BlackPlayer, basit ama şık bir müzik çalar. Bir sekme yapısı üzerinde çalışır ve sekmeleri yalnızca gerçekte istediklerinizi kullanacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Bunun da ötesinde, en sık kullanılan müzik dosyaları için ekolayzer, widget’lar, skroplama, ID3 etiket düzenleyici, temalar ve destek var. Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de reklamların olmamasıdır. Minimalizmin hayranları için son derece basit ve harika bir seçenek. Ücretsiz sürüme göre çok daha fazla özellik sağlayan ücretli sürümü de mevcut. Denemeye değer müzik çalar uygulamalarından biri.

Android için BlackPlayer Music Player İndir

3. jetAudio HD Music Player Plus

jetAudio, Android kullanıcılarının uzun süredir favorisidir, çünkü çoğu uygulamadan daha iyi olmak için yeterli özelliklere sahiptir ve herkesin kullanması için yeterince basittir. Uygulama, eklentiler olarak gelen çeşitli ses donanımlarına sahiptir, böylece müzik deneyiminizi normalden biraz daha fazla ayarlayabilirsiniz. Bunun da ötesinde, bir ekolayzır (32 hazır ayarla birlikte), bas artırma, etiket düzenleyici, widgetlar ve hatta MIDI oynatma gibi basit efektler ile gelir. Ücretsiz ve ücretli sürümler neredeyse aynıdır. Ücretli sürüm sadece reklamları kaldırır ve temalar ekler.

Android jetAudio HD İndir

4. MediaMonkey

MediaMonkey, müzik çalar uygulamaları arasında işini çok iyi yapan başka bir uygulamadır. Sesli kitaplar, podcast’ler ve podcast’ler gibi şeyler için organizasyonel özellikler ve şarkıları besteci gibi şeylere göre sıralayabilme dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir. Aynı zamanda ekolayzır gibi temel şeyler vardır. MediaMonkey’i gerçekten eşsiz bir müzik çalar yapan şey, müzik kitaplığınızı bilgisayarınızdan telefonunuza, telefonunuzdan bilgisayarınıza WiFi üzerinden eşleme yeteneğidir. Biraz karmaşık bir yapıya sahip, ancak neredeyse benzersiz özellikleri vardır. Arayüzü basittir ve uygulama genel olarak etkileyicidir. Ayrıca müzik için masaüstü uygulaması da vardır.

Android için MediaMonkey İndir

5. Musicolet

Musicolet müzik çalar uygulaması. Sık sık müzik çalar uygulamaları ile ilişkilendirmediğiniz birçok şey dahil olmak üzere pek çok arzu edilen özelliğe sahiptir. Çevrimdışı bir deneyim sunar, hafif bir kullanıcı arayüzü ve küçük bir APK boyutu içerir. Ek olarak, uygulamada birden fazla kuyruk, ekolayzır, etiket düzenleyici, gömülü şarkı sözleri, widget’lar, klasör taraması ve daha pek çok özellik bulunur. Uygulama, müzik çalar isteyenler için harika bir seçenek. Ayrıca, uygulama içi satın alma işlemlerinde ve İnternet erişimi olmadığı için reklam yapılmadan tamamen ücretsizdir.

Android için Musicolet İndir

6. Neutron Music Player

Neutron Music Player, muhtemelen olması gerektiği kadar popüler olmayan başka bir müzik uygulaması. Android işletim sisteminden bağımsız olan (geliştiricilere göre) 32/64 bit ses işleme motoruna sahiptir. Bu, müziğin daha iyi ses çıkarmasına yardımcı olur. Ayrıca daha benzersiz dosya türleri (flac, MPC, vb.) desteği, dahili bir ekolayzır ve diğer audiophile spesifik özelliklerin bir ana bilgisayarı da dahil olmak üzere başka birçok özelliğe sahiptir.

Androd için Neutron Music Player İndir

7. Phonograph Music Player

Phonograph en yeni müzik çalar uygulamalarından biridir. Basit ve kullanımı kolaydır. Klasik, basit bir Materyal Tasarımı Arayüzüne sahiptir. İsterseniz temayı da değiştirebilirsiniz, ancak tema düzenleyicinin özellikleri çok iyi değil. Bununla birlikte, Last.fm entegrasyonu, bir etiket editörü, çalma listesi özellikleri, bir ana ekran widget’ı ve diğer bazı gezinme özellikleri de elde edeceksiniz. Denemeye değer bir müzik çalar.

Android için Phonograph Music Player İndir

8. PlayerPro Music Player

PlayerPro Müzik Çalar daha çok popüler olması gereken, az bilinen başka bir müzik uygulaması. Daha fazla özelleştirme için indirebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz kaplamalarla birlikte kullanımı kolay her şeyi sağlayan iyi görünümlü bir arayüze sahiptir. Ayrıca video oynatma, nadir bir on bant ekolayzır, Android Auto ve Chromecast desteği, çeşitli ses efektleri, widget’lar ve parçaları değiştirmek için telefonu sallama yeteneği gibi bazı küçük eğlenceli özellikleri vardır. Hi-Fi müziğini bile destekliyor (32-bit, 384kHz’e kadar). 4,99 $ ‘lık ücretli sürümünü kullanmadan önce uygulamayı ücretsiz demo kullanabilirsiniz.

Android için PlayerPro Music Player İndir

9. Poweramp

Poweramp uzun zamandır pek çok Android kullanıcısı için müzik çalar seçeneklerinden biri olmuştur. Google Play Store’dan indirebileceğiniz temalarla zarif bir arayüze sahip. Arayüz bazen fazla akıllı olabilir. Etkili ve verimlidir. İstediğiniz gibi görünmesini sağlamak için temalar da vardır. Boşluksuz oynatma, çapraz geçiş gibi birçok oynatma özelliğini içerir ve çeşitli oynatma listeleri için desteği vardır. Widget’ları, etiket düzenlemeyi ve daha fazla özelleştirme ayarını da bulacaksınız.

Android için Poweramp İndir

10. Pulsar Müzik Oynatıcısı

Sponsorlu Bağlantılar

Pulsar kesinlikle şu anda mevcut olan en iyi müzik çalar uygulamalarından biridir. Bu özellikler arasında, güzel bir şekilde tasarlanan Materyal Tasarımı, etiket düzenleme, boşluksuz çalma, akıllı çalma listeleri, uyku zamanlayıcısı ve Last.fm scrobblingi var. Pulsar ayrıca harika olan Chromecast desteğine de sahiptir. Minimal, basit ve iyi görünümlü bir uygulama arayanlar için mükemmel bir seçenek. Ayrıca, Android Auto ile düzgün bir şekilde çalışır. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümü bulunmaktadır.

Android için Pulsar Müzik Oynatıcısı İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here