Android için En İyi 10 Klavye Uygulaması

0
608

Birçok kişi cihazlarına gelen varsayılan klavyeyi kullanır. Ancak bu tek seçenek değildir. Android için, her türlü özelliğe sahip, çeşitli üçüncü parti klavye uygulamaları vardır. Bazıları eğlence ve kişiselleştirmeye daha çok yatkındır. Diğerleri daha iyi yazmaya odaklanır. Bazıları ikisini de yapıyor. Bu günlerde Microsoft’un SwiftKey ve Google’ın Gboard’u pazara hakim. Bunun dışında bazı iyi seçenekler de var. En iyi Android klavyelerine bir bakalım.

1. ai.type Klavye artı

AI Type Keyboard Pro, uzun bir süredir etrafta dolaşıyor ve sağlam bir klavye seçeneğidir. Tahmin, otomatik tamamlama, emoji ve klavye özelleştirme dahil olmak üzere standart özelliklerin bir çoğu ile birlikte geliyor. Özelleştirmeye ekleyeceğiniz binlerce tema da var. Ücretsiz sürüm, 18 gün süren bir deneme ve daha sonra 3.99 dolar ile satın almanız gerekiyor. Ücretsiz sürümü de kalabilirsiniz, ancak bazı özellikler kaybolacaktır. Aynı zamanda bir sayı satırı ile birkaç Android klavyeden biridir. Uygulamanın 2017 yılının sonuna doğru küçük bir güvenlik sorunu vardı, ancak o da düzeltildi.

Android için ai.type Klavye artı İndir

2. FancyKey – Türkçe klavye

FancyKey – Türkçe klavye Android klavyelerinden biridir. Özelleştirme seçenekleri, temalar ve bunun gibi şeylere çok daha fazla odaklanıyor. Klavye 50’den fazla tema, 70 yazı tipi ve 3.200 emoji ve ifadeler sunuyor. Bunlarla bazı yaratıcı kombinasyonlar geliştirebilmeniz gerekir. Gerçek tip ayarları, sönük, ancak kusursuz. 50 dil için jest yazarak ve destekle birlikte otomatik olarak doğru ve otomatik önerme özelliklerine sahip olursunuz. Bazı Google Play yorumları, ara sıra meydana gelen hata veya sorun hakkında şikayetçi. Ancak testlerimizde iyi çalıştı.

Android için FancyKey – Türkçe klavye İndir

3. Fleksy Klavye + GIF

Fleksy en popüler Android klavyelerinden biridir. Kaydırma ve hareket kontrolleri, web araması, GIF ve mem desteği, temalar, uzantılar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm temel özellikleri içerir. Bazı temalar ücretsizdir. Ancak, çeşitli özellikler ücretlidir. Neyse ki çok pahalı değiller. Fleky’nin geleceği biraz bilinmemektedir. Pinterest şirketi satın aldı ve geliştirdi. Şu anda, Thingthing, uygulamayı geliştirirken orijinal Fleksy ekibi Pinterest için çalışıyor.

Android için Fleksy Klavye + GIF İndir

4. Gboard – Google Klavye

Gboard, Google’ın resmi klavyesidir. Otomatik düzeltme, çok dilli yazım ve çeşitli kişiselleştirme özellikleri gibi birçok temel özellik ile birlikte gelir. Bununla birlikte şöhret iddiası, Google Arama’nın yerleşik olmasıdır. Bu, klavye alanını terk etmeden arama yapabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bir GIF araması, ses yazımı ve Google Translate vardır. Google, bu klavyeye yeni özellikleri oldukça sık olarak ekler. Bu güçlü bir klavye. En iyi bölüm, uygulama içi satın alma olmadan da tamamen ücretsiz olmasıdır.

Android için Gboard – Google Klavye İndir

5. Grammarly

Grammarly, yeni Android klavyelerinden biridir. Piyasaya bir Chrome uzantısı olarak girdi ve zamanla kendisini geliştirdi. Android klavye sürümü aynı şeyi yapmayı hedefliyor. Dil bilginizi, yazımınızı ve noktalama işaretlerini kontrol eder. Daha yeni olduğu için hala geliştirme aşamasında. Gelecekteki güncellemelerle gelmek için daha fazla özellik bekliyoruz. Bu arada dil bilgisi hatalarını düzeltmeye yardımcı olan çok temiz görünümlü bir klavyeye sahip oluyorsunuz.

Android için Grammarly İndir

6. Türkçe Klavye (O keyboard)

ürkçe Klavye (O keyboard), birden fazla dile ihtiyacınız varsa tek duraktır. Aslında, bu klavye uygulaması, hemen hemen her Android klavyeden daha fazla olan bu yazının yazıldığı sırada 200’den fazla dili desteklemektedir. Üstün dil desteğinin yanı sıra, jest yazarak, PC stili bir klavye düzeni, klavye yeniden boyutlandırma ve yeniden konumlandırma, temalar, emoji, çeşitli düzenler ve tüm önemli sayı satırlarını ayarlayabileceksiniz. Dil bilimciler için güçlü bir seçenek. Daha fazla klavye, daha fazla dili desteklemektedir. Ancak, hiç kimse Multiling kadar iyi yapmaz.

Android için Türkçe Klavye (O keyboard) İndir

7. Simple Keyboard

Simple Klavye, listedeki en minimal Android klavyedir. Sadece temelleri ile birlikte geliyor. Bu klavye, birkaç özelleştirme ayarları ve birkaç tema içerir. Sahip olduğu tek izin, titreşimdir ve yazarken haptik geri bildirim içindir. Ayrıca hiçbir reklamı, premium sürümü yok, uygulama içi satın alma yok ve açık kaynak var. İzinler bakımından da yalnızca en az düzeyde olanı gerektirir. Eski cihazlar, çok az depolama alanına sahip cihazlar ve güvenlik konusunda çok endişeli olanlar için mükemmeldir.

Android için Simple Keyboard İndir

8. SwiftKey Klavye

SwiftKey kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi Android klavyeler arasında. Tüm cihazlarınızın güncel kalabilmesi, temalar, klavye uyarlaması, bir sayı satırı ve daha fazlası ile jest yazarak, bulut senkronizasyonuyla birlikte tahmin ve otomatik düzeltme özelliklerine sahiptir. Ayrıca 100’den fazla dil destekli ortalamanın üzerinde dil desteğine sahiptir. Klavye ve tüm özellikleri ücretsizdir, ancak çoğu tema için ödeme yapmanız gerekir. Klavye kısa bir süre önce Microsoft tarafından satın alınmış ve birçok kişi SwiftKey’den uzaklaşmıştır, ancak şimdilik her zaman olduğu gibi çalışmaktadır.

Android için SwiftKey Klavye İndir

9. TouchPal Pro Klavye – Emoji , etiket ve temaları

TouchPal klavye, Android’deki eski klavyelerden biridir. Yıllar boyunca pek çok güncelleme aldı ve en azından bugün biraz alakalı kalıyor. Şu anda bir dizi özelleştirme ve yazım seçeneği sunuyor. Bu 5000’den fazla tema, 300’den fazla emoji ve bireysel olarak özelleştirilebilir klavye temaları içerir. Ayrıca işlevsel bir T9 klavye düzenine sahip birkaç klavyeden biridir. Bulut tahminiyle hala biraz mücadele ediyor, SwiftKey ve Gboard’un genellikle daha iyi yaptığı bir şey. Ancak, uygulama pazarında çok fazla sayıda yeni klavye seçeneği bulunmayan katı bir seçenek olmaya devam ediyor.

Android için TouchPal Klavye İndir

10. Typany Keyboard – Tercüman,Yazı Tipi&Fantezi Tema

Sponsorlu Bağlantılar

Typani, yeni Android klavyelerinden biridir. Bir ton özelliğine sahip değil. Tonlarca tema, çıkartma, emoji ve daha fazlasını içerir. 90’dan fazla dil desteği de var. Diğer özelliklerden bazıları kelime tahmini, otomatik düzeltme ve çeşitli klavye düzenlerini içerir. Genel olarak çok katı bir seçenek. Belki de uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsiz olan en iyi bölüm. Aşırı işlevsel değil ancak gösterişli bir klavye.

Android için TouchPal Keyboard İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here