Android için En İyi 10 Ekran Kilidi Uygulaması

0
528

Android işletim sistemli akıllı telefonlara yada tabletlere ekran kilidi uygulaması indirmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Sizler için kullanmanızı tavsiye edeceğimiz en iyi 10 ekran kilidi uygulamasını tanıtacağız. Buradaki ekran kilidi uygulamalarından herhangi birini indirerek kullanabilirsiniz. Android cihazlar için indirebileceğiniz binlerce uygulama var. Sayı çok fazla olduğu için kullanıcılar hangi uygulamayı indireceğini şaşırıyor. Biz, sizler için bu sorunu ortadan kaldırıyoruz ve sizin yapmanız gereken derlediğimiz en iyi 10 uygulama arasından sadece beğendiğiniz bir tane ekran kilidi uygulamasını seçmek olacak.

Ekran Kilidi Uygulaması belki de güvenlik uygulamaları arasındaki en ilkel olanıdır. İşleyiş şekli, diğer uygulamalarınızı meraklı gözlerden kilitler. Bu şekilde, Facebook, galeri uygulaması veya bankacılık uygulamanıza erişen biri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. İki güvenlik katmanı sağlamak için kilit ekranı kilidi ile eşleştirildiğinde en iyi şekilde çalışırlar. Peki ya bunlardan hangileri kullanmaya değer? Android için en iyi uygulama kilitleri ve gizlilik kilidi uygulamaları ile size yardımcı olacağız.

1. Kilit (AppLock)

DoMobile Lab tarafından üretilen Kilit (AppLock) kesinlikle en iyi Ekran Kilidi Uygulamalarından biridir. Uygulama, telefonunuzdaki belirli uygulamaları kilitleme gibi temel işlevleri yapabilir. Belirli görselleri ve videoları da kilitleyebilir. Ayrıca, kaldırma koruması, parmak izi desteği içerir ve hatta gelen aramalar, uygulamaları kaldırma ve Bluetooth gibi çeşitli sistem işlevlerini kilitleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Premium özellikleri, reklamları etkinleştirerek veya premium sürüm için bir bağış yoluyla ödeme yaparak açabilirsiniz. Bu güçlü bir uygulama ve bizim favorilerimizden.

Android için Kilit (AppLock) İndir

2. Kilit AppLock (by IvyMobile)

Kilit AppLock, Android’deki en iyi ekran kilidi uygulamalarından biridir. Gördüğünüz gibi, telefonunuzdaki herhangi bir uygulamayı kilitleyebilir. Ayrıca fotoğraf ve videoları kilitleme özelliğine de sahiptir. Uygulama, birisinin yanınızdan geçmeye çalıştığı durumda, görünmez bir desen kilidinin yanı sıra rastgele bir klavyeye de sahiptir. Ayrıca, uygulamayı, kilitleme sıklığını ve daha fazlasını gizleyebilmeniz için simgeyi değiştirebilme, tema oluşturma özelliğini de alacaksınız. Şifreyi doğru yazmamış kişilerin fotoğrafını bile çeker. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Android için Kilit AppLock İndir

3. Applock – Fingerprint Pro

Applock Fingerprint Pro, basit ama etkili bir uygulama kilidi. Hangi uygulamaların kilitleneceğini siz seçersiniz. Uygulama, bunların kilidini açmak için parmak izi taramaya zorlar. Cihazınızın parmak izi tarayıcısı ile çalışır ve genel olarak iyi çalışır. Ayrıca desen ve metin şifreleriyle de çalışır. Diğer bazı özellikler bir görüntü kasası, bazı ekstra güvenlik ayarları ve daha fazlasını içerir. Burada ve orada birkaç sinir bozucu böcek var. Bununla birlikte, geliştiricinin gelecekteki güncellemelerdeki düzeltmeleri yapacağını varsayıyoruz. Geri ödeme süresi dolmadan önce iyi bir deneme yapmanızı öneririz; çünkü bu uygulama ücretsiz sürümle birlikte 4,99 dolardır. Ancak, artı olarak hiçbir reklamı yok ve uygulama içi satın alma işlemi yok. Aynı geliştiricinin ücretsiz bir uygulaması var, ancak aynı uygulama değil.

Android için Applock – Fingerprint Pro İndir

4. Kilitleyici Uygulama Kilidi

AppLock oldukça iyi çalışan basitçe adlandırılmış bir ekran kildi uygulamasıdır. Telefonunuzda varsa, kilidin açılması ve parmak izi açma işlevini destekler. Uygulamalarınızı ve ayarlarınızı güvende tutmak, ayrıca resimler ve videolar üzerinde çalışmak gibi temel bilgileri kapsar. Tasarımı güzel görünüyor ve zevkinize uyacak şeyleri değiştirmek için temalar var. Geliştiriciler bazı Huawei ve Xiaomi cihazlarında çalışmayabileceğini uyarıyorlar. Ayrıca, hırsızlar bu uygulamanın üstesinden gelebilir. Akılda tutulması gereken bir şey.

Android için Kilitleyici Uygulama Kilidi İndir

5. App Lock: Parmak İzi Şifresi

App Lock: Parmak İzi Şifresi, basit ve temiz görünümlü bir ekran kilidi uygulamasıdır. Hemen hemen her uygulamayı kilitleyebilir ve kilidini açmak için bir PIN, desen veya parmak izi kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca ondan fazla dili destekler, çeşitli ayarlara sahiptir ve hatta indirdiğiniz yeni uygulamaları proaktif olarak korumak için ayarlanabilir. Bunun yanı sıra, Android’de daha basit applocks biridir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak tüm özellikleri almak için pro sürümünü almanız gerekir.

Android için App Lock: Parmak İzi Şifresi İndir

6. Norton App Lock

Norton antivirüs uygulamaları söz konusu olduğunda büyük bir isim. Sonuçta, aynı zamanda ücretsiz bir uygulama kilidi uygulaması sağlar. Kilit sistemi olarak dört haneli bir PIN, şifre veya desen kullanır. Ayrıca uygulamaların yanında fotoğrafları destekler. Uygulama ayrıca hangi uygulamaların kilitlenmesi gerektiğini bilmenizi sağlayan bir öneri listesi ile birlikte gelir. Bu daha fazla yaklaşma yaklaşımı isteyenler için harika bir araçtır. Çoğu gibi, aynı zamanda telefonunuza girmeye çalışan birinin fotoğrafını çeker. Gözcü zekice ise baypas edilebilir, ama yine de daha sağlam aplikasyonlardan biri.

Android için Norton App Lock İndir

7. Perfect AppLock (App Protector)

Mükemmel Uygulama Kilidi, orada daha iyi Ekran Kilidi Uygulamalarından biridir. WiFi, Bluetooth ve diğer geçişleri kilitleme desteği de dahil olmak üzere temel özellikleri içerir. Geçmek için oldukça sinir bozucu. Sahte hataları ve diğer her türlü mesajı atar. Bu, insanların bir applock dışında farklı bir konu olduğunu düşünmelerini sağlar. Ücretsiz ve ücretli sürümler aynı özellikleri sunar. Tek fark, ücretli sürümün reklam içermemesidir. Her tarafta sağlam bir seçenek.

Android için Perfect AppLock (App Protector) İndir

8. Smart AppLock (App Protector)

Akıllı AppLock başka iyi ücretsiz Ekran Kilidi Uygulaması seçeneği. Tüm bunları saklamak için ayarlarınızı, geçişlerinizi ve telefon uygulamanızı (telefon günlükleri için) içeren uygulamalarınızı ve fotoğraflarınızı kilitler. Kendini kilit ekranı olarak gizler. Bu şekilde insanlar tekrar orada olduklarını düşünüyorlar. Bunun yanı sıra, yeniden başlatıldığında, başlatma uyarılarında, gecikmeli uygulama kilitlemede otomatik başlatma ve Samsung cihazları için parmak izi tarayıcı özelliklerine sahiptir. Reklamcılık tarafından desteklenen ücretsiz bir seçenektir. Tek dezavantajı, birisi orada olduğunu anladığında oldukça kolay kaldırılmasıdır.

Android için Smart AppLock (App Protector) İndir

9. Smart Launcher 5

Smart Launcher 5, bazı iyi güvenlik özelliklerine sahip yeni bir başlatıcıdır. Uygulama, ortam teması, uyarlanabilir simgeler, uygulama sıralama, jestler, kısayol tuşları ve daha fazlası gibi başlatıcı özelliklerine sahiptir. Daha niş özelliklerinden biri Ekran Kilidi Uygulaması. Başlatıcı, başkalarının görmesini istemediğiniz uygulamaları gizler. Ayrıca, onları bulursanız, uygulamalar daha sonra bir PIN ile korunur. Parmak izi okuyucu desteğini görmeyi çok isterdik, ancak bu uygulamada yerleşik bir applock’a sahip bir başlatıcı ve bu alanda çok nadiren var. Neyse ki, bu nadir de bir başlatıcı ve bir uygulama kilidi olarak oldukça iyi.

Android için Smart Launcher 5

10. Kilit (Smart AppLock)

Sponsorlu Bağlantılar

SpSoft AppLock Ekran Kilidi Uygulaması için iyi bir seçenektir. Parola, desen ve parmak izi açma özelliklerine sahiptir. Parmak izi tarayıcıları için iyi haber. Birçokları gibi, uygulamalarınıza girmeye ve başarısız olmaya çalışan kişilerin bir selfie çeker. Ayrıca bir sürü eğlenceli küçük ekstralar var. Deseninizin kilidini geleneksel 3×3 yerine 18×18’e kadar bir ızgarada gösterebilirsiniz. Ayrıca isterseniz kilit yerine bir hata mesajı gösterecektir. Uygulama, isterseniz belirli uygulamaları kullanırken ekranınızı bile açık tutacaktır. 30’dan fazla dili destekleyen iyi bir seçenektir.

Android için Kilit (Smart AppLock) İndir


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here