Alpemix

0
811
Deneme Sürümü | 1569 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

Alpemix, kullanıcıların bilgisayarda uzaktan birbirine destek vermesi ve yardımcı olması için tasarlanmış basit, hızlı, kullanımı kolay ve ücretsiz indirebileceğiniz bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Uzaktan Bilgisayar Bağlantısı Programı

Alpemix, başka bir bilgisayarın masaüstünü uzaktan kontrol etmesini sağlayan Türkçe dil desteğine sahip bir programdır. Bu şekilde, kullanıcının bir sorunu veya başka bir arızayı düzeltmek için uzaktan başka bir kullanıcıya izin verdiklerini yapabilir. Aslında, bu program sayesinde dosyaların aktarılması işlemini de gerçekleştirebilirsiniz ve bunun için özel olarak tasarlanmıştır.

Bilgisayara NAT protokolü ve ‘güvenlik duvarı’ kurulmuş olması, Alpemix için bir sorun teşkil etmiyor. Buna ek olarak, herhangi bir kurulum gerektirmez veya belirli yapılandırma da gerektirmez. Aslında, gerekli olan tek şey, programı her iki bilgisayara da yüklemek ve onları masaüstüne erişmek için aynı anda çalıştırmaktır. Ayrıca, daha fazla güvenlik için önceden ayarlanmış bir kullanıcı adı ve şifre gerektirir. Bu nedenle, bir kişinin gerekli izinleri olmadan giriş yapılması pratik olarak mümkün değildir.

Alpemix çok yönlü bir programdır. Aslında, Windows masaüstü uzaktan kumanda sisteminden daha güvenli çalışır, destek ve bakım görevleri söz konusu olduğunda muhteşem özellikler sunar. Bu anlamda, seyahatte iken bu tarz bir uygulamaya ihtiyaç duyanlar için çok yararlıdır. Alpemix, aynı zamanda bir belge üzerinde aynı anda çalışması gereken çalışanlar veya öğrenciler grubu için de çok uygun olabilir.

 

Alpemix Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.8
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here