AliExpress Shopping App (Android)

0
1018
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

AliExpress Shopping App uygulamasını Android işletim sistemli telefonlara ya da tabletlere ücretsiz olarak indirerek resmi AliExpress sitesinin uygulamasından güvenli bir şekilde alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için AliExpress Alışveriş Resmi Uygulaması

AliExpress, alışveriş yapmak isteyenler için Türkçe dil desteğine sahip bir uygulamadır ve İnternet üzerinden güvenli bir şekilde sipariş verebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Kendine özel indirim kuponları ile AliExpress Shopping App uygulaması üzerinden alışveriş yapmanız mümkündür. İndirim kuponu nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise oldukça basittir, almak istediğiniz ürünün satın alma sayfasındaki kupon kodu bölümüne indirim kuponunu girmeniz yeterlidir. Uygulama ile satın almak istediğiniz bir ürünü Türk Lirası ile ödeme yapabilme imkanına da sahip olduğunuzu bilmenizi isterim.

AliExpress Shopping App uygulamasında A’dan Z’ye bütün kategorilerde ürün bulabilirsiniz. Zaten en önemli özelliği de aradığınız her şeyi burada buluyor olmanızdır. Bulmakta zorlandığınız bir ürünü uygulama içerisindeki arama kutucuğu bölümünden arayarak hızlıca istediğinize ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin kargo bilgileri anbean sizlere gösteriliyor ve siparişinizin ne zaman geleceğini görebiliyorsunuz.

AliExpress Shopping App uygulamasıyla herhangi bir ürün satın almak istiyor ve ödeme sistemine olan güvensizlikten dolayı tedirginlik yaşıyorsanız içinizi ferah tutabilirsiniz.  Uygulama sizlere güvenli ödeme imkanı sunmaktadır.

AliExpress Shopping App Tanıtım Videosu

AliExpress Shopping App Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.4.3
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here