AKick Antivirus

0
548
Deneme Sürümü | 3.9 MB i n d i r
Editör İncelemes
2.5

Özet

AKick Antivirus programı bile ilgisayarınızı zararlı kötü amaçlı yazılımlar için tarayın ve bu basit virüsten koruma programıyla gerçek zamanlı bir koruma motoru kullanarak yeni tehditlere karşı önlem alın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Çok dikkatli olsanız bile virüs bulaşabileceğinden ve yalnızca güvenli web sitelerine göz atabilmeniz gerektiğinden, yıllar boyunca yaratılan virüslerin sayısı o kadar fazladır ki bilgisayarınızı temiz tutmak çok zor olur.

AKick Antivirus, bilgisayarınızı çeşitli tehditlere karşı koruyabilen, mevcut virüsleri bulabilen ve bunları ele alabilen kullanışlı bir yazılımdır. Gerçek zamanlı bir tarama motoru içerir ve kullanımı çok kolaydır.

Analizin ne kadar titiz olmasını istediğinize bağlı olarak kötü amaçlı yazılım ararken önceden ayarlanmış tarama modlarından birini seçebildiğiniz için uygulama oldukça kullanıcı dostu bir yöntemdir.

Doğal olarak, belirli bir yeri veya dosyayı taramak da mümkündür ve bu işlem, sağ tıklama bağlam menüsüne AKick Antivirus’ın eklenmesiyle kolaylaştırılmıştır. Ayrıca, tarama işleri zamanlamak mümkündür.

Bir tarama tamamlandıktan sonra sonuçları analiz edebilir ve TXT, XLSX, CSV veya PDF dosyalarına dışa aktarılan raporlar üretebilirsiniz.

PC’nizin virüsten yoksun olduğundan emin olduktan sonra, gelecekteki enfeksiyonların yolda kesilmesini sağlamak için gerçek zamanlı tarama motorunu etkinleştirmek iyi bir fikir olabilir. Bazı yerlerin taranmasını önlemek isterseniz, Dosya ve klasörler Güven ve Yoksay listelerine eklenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

AKick Antivirus, Windows Güvenlik Duvarı’nı Ayarlar menüsünden etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza izin vermesine rağmen yerleşik bir güvenlik duvarı içermez.

Program, ilk kez kullanıcıların erişebileceğini bulması gereken modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yapılandırıldıktan sonra, sisteme AKick Antivirus gönderilebilir.

Genel olarak, bu, bilgisayarınızı çeşitli tehdit türlerine karşı koruyabilecek sezgisel bir antivirüs programıdır. Gerçek zamanlı güvenlik sağlar ve kullanıcı dostu, kolaylaştırılmış bir kullanıcı arabirimi sunar.

AKick Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.2.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here