Ainvo Antivirus

0
455
Ücretsiz | 5.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Basit ve kullanımı kolay olan Ainvo Antivirus programı ile bilgisayarınızı ve kişisel dosyalarınızı tüm zararlı tehditlere ve virüsleri karşı tarayın ve koruyun.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Ainvo Antivirus, virüsler ve Truva atları gibi her türlü kötü amaçlı yazılım bulaşmış dosyaları bulup kaldırmak için bilgisayarınızı tarayan basit ve kullanımı kolay bir programdır.

Bu tür bir yazılımla deneyimli olsun veya olmasın, bilgisayarınızın güvenlik durumunu iyileştirmek isteyen her tür kullanıcı tarafından ele alınabilir.

Kullanıcıdan özel girdi gerektirmeyen kısa ve sorunsuz bir kurulum prosedürünün ardından, sihirbaza benzer bir arayüzle karşılaşacaksınız; burada bir düğmeye basarak tarama prosedürünü başlatabilirsiniz.

Bununla birlikte bunu yapmadan önce, tarama işlemine dahil edilecek bir veya daha fazla yerel sürücü seçmek için Seçenekler alanına gidebilirsiniz. Taranan tüm kümelerin ve şu anda taranan dosyanın grafik olarak gösterimi, tanımlanmış tüm tehditlerle birlikte ana panoda görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama tamamlandıktan sonra, her virüslü dosya için klasör, virüs adı, türü ve sonucu içeren bir HTML raporu oluşturmak mümkündür. Ne yazık ki, Ainvo Antivirus ek seçeneklerle donatılmamıştır. Örneğin, dizinleri tarama, tarayıcıdan dosya ve klasörler hariç tutma veya bir işi planlama seçenekleri uygulamıyor.

Program, minimum sayıda CPU ve RAM kullanarak testlerimiz de sistem kaynakları üzerinde hafif çıktı. Görev çubuğuna simge durumuna küçültüldüğü için normal PC etkinliğini kasmadı. Tarama işlerini hızla gerçekleştirdi ve testlerimiz de donma gibi sorunlar yaşanmadı.

Öte yandan Ainvo Antivirus, bilgisayarları kötü niyetli yazılımlardan koruyan seçenekler içeriyor. Yine de, bu güvenlik yazılımını kendiniz de test edebilirsiniz.

Ainvo Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.4.1.470
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here