AdwCleaner

0
618
Ücretsiz | 3.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

AdwCleaner sisteminizin güvenliği ve performansı üzerinde olumsuz etkisi olan virüs, kötü amaçlı yazılım ve zararlı tehditleri sessizce ortadan kaldıran aynı zamanda reklam yazılımı ve araç çubuğu kaldırma programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Casus Yazılımdan Kurtulma Programı

Sinir bozucu araç çubuklarından, tarayıcı eklentilerinin, kullanıcının izni olsun veya olmasın kurtulmanın yanı sıra, adware veya hidrolik saldırıları sistemden kaldırmak, özellikle uygun araçlar elinizin altında değilse yıldırıcı bir iş olabilir.

Kullanıcıların PC’lerini bu gibi sıkıntılardan temizlemelerine yardımcı olmak için AdwCleaner gibi yardımcı programlar oluşturulmuştur. Bu özel program oldukça kolay anlaşılır ve aynı zamanda kullanımı basittir.

Taşınabilir olmasının avantajları

Program kuruluma ihtiyaç duymaz ve taşınabilir kullanım için en uygun herhangi bir depolama aygıtından dağıtılabilir. Artı, Windows kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmaz.

Tarama seçenekleri, raporlar ve silme işlemleri

AdwCleaner, çalıştırılmaya başlar başlamaz derhal istenmeyen bileşenlerin tüm izlerini veya temizlenmesi gereken eski kurulumların kalıntılarını bulur.

Sonuçlar, hangi dosyaların ve kayıt defteri anahtarlarının algılanıp silinmesi için önerilenleri ayrıntılı olarak görüntüleyebilmeniz için bir metin belgesinde sunulmaktadır. ‘Sil’ düğmesine basmak, sistemin yeniden başlatılmasıyla sona erecek kaldırma işlemini başlatacaktır. Çalışan tüm yardımcı programları kapatın ve işlemi tamamlamak için bilgisayarı yeniden başlatın.

Ciddi bir şekilde dikkate alınması gereken önemli bir not, AdwCleaner’ın çalışan tüm uygulamaların kapatılmasını gerektirmesi, bu nedenle işinizi kullanmadan önce kaydetmeniz kesinlikle önerilir. Ayrıca, temizleme prosedürünün sonuna işaret eden yeniden başlatma işlemi geciktirilemez.

AdwCleaner’i kaldırma işlemi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılım aracının güzel bir özelliği de tek bir fare tıklaması ile kendisini ‘kaldırabilir’. olmasıdır. Basıldığında, uygulamanın bulunduğu sürücüden anında silineceği özel bir düğme bulunur.

Sisteminizi reklamlardan ve kötü amaçlı araç çubuklarından temizleyin

AdwCleaner çok çeşitli istenmeyen programları (PUP / LPI) hedefler, reklamları savuşturabilir ve tarayıcınızın ana sayfasını almış olabilecek kötü amaçlı yazılımların kaçırılmasının etkilerini tersine çevirebilir. Belki de bu belirli yazılım uygulaması için en yaygın olan bir başka kullanım örneği tarayıcı araç çubuğunun kaldırılmasıdır.

Etkili bir temizleme aracı

Her şey düşünüldüğünde, AdwCleaner harika bir iş çıkarıyor ve acilen reklamlar, araç çubukları ve benzeri istenmeyen bileşenlerden kurtulmanız gereken durumlarda yardımınıza yetişiyor.

AdwCleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.047
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here