AdvancedUsbDoctor

0
534
Ücretsiz | 3.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

AdvancedUsbDoctor, çıkarılabilir USB flash sürücünüzü veya harici sabit diskinizi bilgisayarınıza bulaştırmak için otomatik çalıştırma mekanizmasını kullanan truva atlarını ve virüsleri tarayan ve kaldıran bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Sürücüsünde Bulunan Virüsleri Temizleme Programı

İnternet’te sayısız virüs, rootkit, trojan, solucan veya diğer kötü amaçlı yazılım türleri bulunur ve bilgisayarınıza girmemelerini sağlamak yalnız size kalmıştır; aynı şey USB flash sürücünüz için de geçerlidir. Bununla birlikte, yeterince dikkatli değilseniz ve USB cihazınıza kısayol virüsü bulaştıysa, AdvancedUsbDoctor’a güvenebilirsiniz.

Bu uygulama herhangi bir sorun olmadan yüklenir ve kullanıcı dostu grafik arayüzü sayesinde acemi bile olsanız kolaylıkla özelliklerini kullanabilirsiniz.

Diğer bir deyişle, yazılım programını başlatmanız, ardından bağlı USB aygıtınıza karşılık gelen sürücü harfini seçmeniz, daha sonra Başlat düğmesine basmanız ve dosyalarınızı düzeltmeye başlamanız yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cihazınıza virüs bulaştığında, kısayol virüsü temelde dosyalarınızı ve klasörlerinizi kısayol simgeleriyle değiştirir; böylece hiçbirinden kısayol virüsü artık hiçbirine erişemez. Virüsden kurtulmanın en hızlı ve en güvenli yolu, bilgisayarın diğer bölümlerine de zarar vermeyeceğinizden emin olmanıza yardımcı olabilecek özel güvenlik ürünlerine güvenmektir.

AdvancedUsbDoctor cihazınızın işlenmesini bitirmek için yeterli zamana izin vermeniz gerekir; yani, tamamlanıncaya kadar tarama ve sabitleme işleminin durdurulmaması önerilir.

AdvancedUsbDoctor kompleks bir grafik kullanıcı arayüzü veya karmaşık menülerle gelmediği işini verimli bir şekilde yapmadığı anlamına gelmez. Bununla birlikte, gelecekteki kötü amaçlı yazılım virüslerini önlemek için ana bilgisayara tam teşekküllü bir virüsten koruma çözümü de yüklenmelidir.

AdvancedUsbDoctor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.2.3.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here