Advanced System Protector

0
682
Deneme Sürümü | 4.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Advanced System Protector, en yeni casus yazılım tanımlarına ve gerçek zamanlı koruma korumalarına sahip anti-spyware, rootkit’leri, kötü amaçlı yazılımları, tarayıcı korsanlarını ve diğer haydut ajanları tespit etmek için kullanılır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Advanced System Protector’un amacı, reklam yazılımları, anahtar kaydediciler, tarayıcı artıkları ve kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere bilgisayarınızdaki herhangi bir casus yazılım izini taramak ve kaldırmaktır. Gerçek zamanlı bir koruma ile daha fazla sızmayı engeller.

Arayüz modern ve sezgiseldir ve tüm ana özellikleri sekmelere ayırır. Sistem güvenliğine yönelik ilk adım, veritabanını en son casus yazılım tanımlarıyla güncellemektir.

Virüs taraması hızlı, derin veya özel modda yapılabilir. Son seçenek için Advanced System Protector’un, İnternet çerezleri, dosya sistemi veya klasörler, sistem belleği, Windows ayarları ve kayıt defteri arasında dolaşmasını istediğiniz bilgisayar alanlarını seçebilirsiniz.

Dosyaları veya klasörleri hariç tutmak, bir kerelik veya tekrar eden görevi planlamak ve yardımcı programı otomatik olarak Windows başlangıçta taramayı gerçekleştirmek ve ayrıca arşiv içerik taramalarını dahil etmek ve bilinmeyen dosya uzantılarını işlemek için “Dosya Türü Yardımcısı”nı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama sonuçları, her alanda bulunan toplam sahte aracıları, durum ve tehdit düzeyini gösterir. Daha ileri değerlendirme için istatistikler XML formatına aktarılabilir.

Buna ek olarak, program Hosts dosyası ve Internet Explorer ana sayfası, başlangıç ​​giriş yönetimi seçenekleri ve ayrıca bir tarayıcı temizleyicisi (ör., Firefox, Chrome) için koruma sağlar.

Advanced System Protector, tarama işini hızlı bir şekilde bitirir ayrıca düşük CPU ve RAM kullanır.

Advanced System Protector Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1.1.81
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here