Advanced Office Password Recovery

0
916
Deneme Sürümü | 32.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Advanced Office Password Recovery, kullanıcıların MS Office’de oluşturduğu dosyaların veya belgelerin şifresini çözmek için ve kayıp ya da unutulan şifreleri kurtarmaya yardımcı olan basit bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
1 (1 oy)

Microsoft Office için Şifre Kurtarma Programı

Advanced Office Password Recovery, Word, Excel, Access Outlook, Proje, Para, PowerPoint, Visio, Publisher, OneNote, Yedekleme, Schedule + veya Mail dosyaları olsalar da Office belgeleriniz için unutulmuş veya kayıp parolaları gidermek için tasarlanmış gelişmiş bir yazılım çözümüdür .

Kayıp veya unutulmuş şifreleri Office dokümanlarından hızla kurtarın

Ayrıntılı bir yardım menüsü ile birlikte gelse de, arayüz, uygulamanın yeni başlayanlar ve daha deneyimli olanlar gibi her tür kullanıcıyı hedeflemesine yardımcı olan bir arayüzdür. Özellikler, hareket halinde bir şifre kurtarma işlemini başlatmak veya durdurmak için araç çubuğuna yerleştirilen şık tuşlarla sekmeler de güzel organize edilmiştir.

Gelişmiş Office Parolası Kurtarma, üç farklı şifre kurtarma modu sunar: kaba kuvvet saldırısı (tüm olası kombinasyonları denemek), maskeli kaba kuvvet (bazı şifre sembolleri biliniyorsa) ve sözlük saldırısı.

Sözlük gibi çeşitli şifre kurtarma modları

Kaba kuvvet yöntemini seçerseniz, şifre uzunluğunu, karakter kümesini, şifreyi ve maskeyi başlatmanızı isteyen özel sekmesine bir göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Office Password Recovery uygulamasında, farklı sözlükleri seçmek için kullanılan özel araçlar da dahil olmak üzere birden çok seçenek bulunur; ayrıca, parola önbelleği için ayrı bir menü bulunur.

Kolay kullanımlı şifre kurtarma programı

Şifre kurtarma işlemi, birkaç saniye ile birkaç saate kadar sürebilir; hepsi, şifre uzunluğuna ve dahil edilen karakterlere bağlıdır. Uygulama, bir parola bulmaya çalışırken bile ılımlı bir miktarda kaynağa ihtiyaç duyuyor, böylece sistem sayfasında küçültüldüğü halde çalışmanıza kolayca devam edebilirsiniz.

Advanced Office Password Recovery, önemli belgeler için şifreleri kurtarmaya çalışırken size bir fazlasıyla yardımcı olur.

Advanced Office Password Recovery Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.22 Build 1085
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here