Advanced IP Scanner

0
671
Ücretsiz | 9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Advanced IP Scanner, daha kolay ağ yönetimi için kendi favori listenizi oluşturmanıza, RDP ve Radmin ile diğer bilgisayarlara bağlanmanıza izin veren hızlı ve kullanımı kolay ücretsiz IP tarayıcı programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz ve Türkçe Ağ (IP) Tarayıcısı Programı

Bir Yerel Alan Ağı (LAN) üzerindeki bilgisayarlar hakkında birkaç saniye içinde bilgi alışverişi ve uzaktaki bilgisayarları yönetme işi genellikle uzmanların yapabileceği bir iştir. Advanced IP Scanner programı ile uzaktan bilgisayarları kontrol edebilirsiniz.

Sezgisel işlevler ve kullanıcı dostu arayüz

Advanced IP Scanner bilgisayarları bulabilir ve mevcut kaynakları basit bir şekilde gösterebilir. Advanced IP Scanner ile herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan hızlı ve güçlü bir ağ tarama programı elde edersiniz.

Program oldukça hızlı bir şekilde kurulur, böylece kullanıcı dostu bir arayüzle birkaç dakika içinde tanışırsınız. ‘Tarama’ düğmesine bastığınız anda sonuçlar gerçek zamanlı olarak görmenize izin vererek dökülmeye başlayacaktır.

Bilgisayarları uzaktan yönet

Gelişmiş IP Tarayıcı, LAN üzerindeki tüm bilgisayarların durumunu, adını, IP’sini ve MAC adresini almanın yanı sıra, Bilgisayarları uzaktan yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış iyi bir dizi işlevle birlikte gelir. Bunlara ‘Wake-On-LAN’ veya ‘Kapat’ komutlarını göndermek dahildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, HTTP, HTTPS ve FTP protokolleri için destek ile birlikte gelir ve ayrıca NETBIOS adını ve grubunu tarayabilir.

İsteğe bağlı aktarma ve sohbet özellikleri sunar

Programın ‘İşlemler’ menüsünden yalnızca Radmin’i yüklerseniz bir dizi ek özellikler kullanılabilir hale gelir. Bu, Gelişmiş IP Tarayıcısının yeteneklerini genişletir, dosya aktarımı ve sohbet etme gibi seçenekler sunar.

Bilgisayar listesindeki vurgulu bir girdinin tüm komutlarına, o ögeyi sağ tıklatarak hızlı bir şekilde erişilebilir. Herhangi bir işlemi gerçekleştirmek için uzaktan seçili bir bilgisayara bağlanmak için doğru kullanıcı adı ve şifre girmenizi gerektirdiğini unutmayın.

Advanced IP Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5.3499
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here