Advanced Cleaner

0
488
Ücretsiz | 2.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

Advanced Cleaner, bilgisayarınızı her zaman en yaygın virüslerden ve gereksiz dosyalardan korurken aynı zamanda bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olacak bir güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Sistem Temizleme ve Koruma Programı

Donanım bileşenleri oldukça eskiyse bile bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için diğer uygulamaların geride bıraktığı dosyaları düzenli olarak temizleyebilir, tarayıcılarda kalan izleri kaldırabilir veya sabit sürücünüzü tarayabilirsiniz. Bu görevlerin her birini gerçekleştirebilen özel uygulamalar olsa da, Advanced Cleaner gibi tüm bu işler ve daha fazlası için kullanılabilir bazı programlarda vardır.

Bu yazılımı yüklemeden önce, bilgisayarınızda .NET Framework 4.0’ın kurulu olduğundan emin olmanız gerekir; aksi takdirde yardımcı program düzgün çalışmaz.

Kurulum işlemi düzgün bir şekilde gerçekleşir ve saniyeler içinde sezgisel arayüze sahip olan programa erişebilirsiniz, daha sonra ilk önce başlatmak istediğiniz bileşeni seçmeniz yeterlidir.

Bilgisayarınızda ki tüm şüpheli dosyaları algılayacak bir virüs taraması başlatarak başlayabilir, böylece bunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Geçici dosyaları, sistem geçici dosyaları, günlük dosyaları, son dosyalar, yüklü tüm tarayıcı verileri ve ön izleme dosyaları gibi çok çeşitli verilerin bilgisayarınızdan kaldırılmasının yanı sıra Geri Dönüşüm içeriğini silmek için Gelişmiş Temizleyiciye güvenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca program, Firefox, Internet Explorer, Safari, Chrome ve Opera gibi tarayıcılarınızı temizlemek ve düzeltmek için kullanılabilir; bu durumda bilgisayarınızın genel performansını arttırır ve RAM’i optimize eder.

Seçtiğiniz tüm verileri sildikten sonra, tüm değişikliklerin başarıyla uygulanmasını sağlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız en iyisidir.

Sonuç olarak, Advanced Cleaner önemli güvenlik konularını kendi ellerine almak isteyen tüm acemi kullanıcılara yardımcı olabilir, bu nedenle uzman yardım almadan bilgisayarlarını optimize etmeye karar verirler. Bilgisayarınıza bağlı olarak, uygulama zaman zaman askıya alınabilir veya kilitlenebilir, ancak genellikle yeniden başlatılması sorunu düzeltir.

Advanced Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here