Advanced Archive Password Recovery

0
639
Deneme Sürümü | 5.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Advanced Archive Password Recovery, kullanıcıların, sıkıştırma yöntemi ne olursa olsun kullanıcıların ZIP, RAR veya WinRAR arşivlerine ait kayıp ya da unutulmuş şifreleri kolaylıkla kurtarmalarını sağlayan basit bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

RAR ve ZIP Dosyaları için Şİfre Kırma Programı

Advanced Archive Password Recovery, şifre korumalı arşiv formatlarının şifresini çözmeyi amaçlamaktadır. WinRAR veya WinZip gibi popüler yazılımlarla üretilen çok çeşitli arşiv tiplerini işleyebilir.

Advanced Archive Password Recovery, çok çeşitli seçenekler ve yapılandırılabilir şifre çözme algoritmaları ile doldurulan kompakt ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Parolaları kurtarmak için kaba kuvvetli şifre saldırıları yapar.

Şifre karakterlerini (CAPS / küçük Latin, rakamlar, semboller) seçebilir, şifre uzunluğunu ayarlayabilir ve bir sözlük seçebilirsiniz. Ne kadar çok seçenek seçerseniz, kurtarma işlemi o kadar uzun sürer. Bu işlem sırasında geçen süreyi, kalan süreyi ve ortalama hızı görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kombinasyonlar rastgele sırayla yapılır (alfabetik olanlar yanlış olurdu), ancak ETA programın her bir seçenekle geçene kadar kalan süreyi söyler.

Testlerimiz sırasında birkaç şifre kombinasyonunu denedik. Çoğu, bir küçük harf, bir büyük harf, bir sayı ve bir sembolden oluşan dört harfli bir kelimeyi girdiğimiz bir durum dışında sorunsuz çalıştı.

Advanced RAR Password Recovery’ın diğer bir olumsuz yönü, tarama işlemi tamamlandığında sizi herhangi bir şekilde uyarmıyor. Advanced Archive Password Recovery, RAR / ZIP şifre çözme için iyi bir çözümdür. İyileşme süreci uzun, ancak sonuçlar tatmin edicidir.

Advanced Archive Password Recovery Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.54.55
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here