Adobe Shockwave Player

0
563
Ücretsiz | 23 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Adobe Shockwave Player, animasyonları İnternet üzerinden oynatmayı, sanal eğlence biçimlerinin tadını çıkarmayı sağlayan ve ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz en kapsamlı programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Multimedya ve Animasyon Oynatma Programı

Sıkıcı bir günün ardından bilgisayarın başına oturduğunuz da İnternet’te eğlenceli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İnternet’te bulunan çevrimiçi eğlence sayfalarının birçoğu, Adobe Flash Player veya Adobe Shockwave Player İnternet tarayıcı eklentileri gerektirir.

Animasyonların İnternet üzerinden canlı tutulması

Her ne kadar Flash Player, web uygulamaları, etkileşimli çevrimiçi reklamlar veya web siteleri için gerekli olan web gezinme deneyimiyle daha sık karşılaşılan bir durum olmasına rağmen, zorlu 3D web uygulamalarının, çevrimiçi oyunların, karmaşık simülasyonların görüntülenmesi de şarttır.

Görsel deneyiminizi büyük ölçüde geliştirir

Adobe Shockwave Player, kullanıcılara önemli miktarda tablo veya hesaplama içeren etkileşimli sunumların veya uygulamaların yüksek kaliteli 3D grafiklerinden yararlanma imkanı sunarken, çoğunlukla çevrimiçi oyun yetenekleri için kullanılır. Program, uygulamalar için oynatma desteği ve çeşitli ağ protokolleri desteği sunar.

Ayarlarınızı güncel tutma

Sponsorlu Bağlantılar

En yeni Adobe Director uygulamalarını açabilmeniz için Shockwave Player’ınızı güncel tutmanız gerekir. Adobe Shockwave Player’ın çalışmasını gerektiren herhangi bir uygulama eklentinin en son sürümüne yönlendirir.

Web tarayıcınız ile kolay kurulum ve entegrasyon

Kurulum yalnızca birkaç saniye alıyor ve istediğiniz çevrimiçi multimedya içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Endişelenmeniz gereken uygulama veya ayar yapılandırması için kullanıcı arayüzü yoktur. İnternet tarayıcınıza tamamen entegre olur ve Eklentiler bölümünde istediğiniz zaman devre dışı bırakılabilir.

Aktif bir İnternet bağlantınız varsa Adobe Shockwave Player’ın bilgisayarınız da olması şarttır.

Adobe Shockwave Player Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.3.1.201
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here