Adobe Photoshop Lightroom CC (Android)

0
597
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Adobe Photoshop Lightroom, kullanıcıların, fotoğraflarının kalitesini artırmak için kullanabileceği harika ve ücretsiz bir araçtır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Fotoşop Uygulaması

Adobe Photoshop Lightroom, başlangıçta masaüstü kullanıcıları için tasarlanmış bir yazılımdır, ancak mobil cihazlarda da çalışacak şekilde uyarlanmıştır. Akıllı telefonların çoğu göreceli olarak iyi fotoğraflar çektiği ve en yenilerinin bazıları RAW formatını kullandığı için, bu aracın mobil cihazlarda kullanılabilir olması mantıklı.

Uygulama telefonlarda ve tabletlerde kullanılmak üzere uyarlanmıştır; bu, kullanıcıların düzenleme araçları için uğraşmayacakları anlamına gelir. Adobe Photoshop Lightroom ile pozlama, kontrast, aydınlatma, gama ve çok daha fazlası gibi ayarları değiştirebilirsiniz.

Ayrıca daha derine inebilir ve resimlerde çok daha ince değişiklikler yapabilirsiniz, ama uygulamayı kullanabilmeyi önceden bilmek zorundasınız. Renkleri, gölgeleri, vinyet ayarını, dehaze, pul klonlama, vb. ayarlamaları yapmak mümkündür. Adobe Photoshop Lightroom CC uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Böylece fotoğrafları düzenlemeye başlayabilir ve görüntü kalitesini arttırabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom CC Özellikleri:

  • Telefonunuzdaki fotoğrafları düzenleyin ve değiştirin.
  • Resimlerde önemli değişiklikler yapın.
  • Telefonunuzdaki RAW görüntülerin kalitesini arttırın.

Adobe Photoshop Lightroom CC Ekran Görüntüleri:

Adobe Photoshop Lightroom CC Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 5.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here