Adobe Photoshop CC 2018

0
1119
Deneme Sürümü | 1.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Adobe Photoshop CC 2018 programını bilgisayarınıza indirerek güçlü özellikler ile donatılmış ve profesyonel bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz bir yazılım kullanabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Profesyonel Türkçe Resim Editörü

Popülerlik seviyesi ne olursa olsun, Adobe Photoshop’un verimliliği tartışılmaz. Photoshop, hayal gücünü ve yaratıcılığı cesarete dönüştüren etkileyici bir özellik kümesiyle donatılmıştır.

Photoshop’u diğer programlardan ayıran şey, akıllı otomatik düzeltme, maskeler, HDR görüntüleme, renk yönetimi, efektler, animasyonlar, histogram paletleri, fırçalar, doğru seçim araçları, katman kontrolü vb. sayısız özelliklerinin olmasıdır.

Yazılım, renk sapmalarını, objektif bozulmaları veya vinyet görüntülerini kaldırmak için hızlı resim düzeltmeleri yapmanızı sağlar. Renkleri yönetmek ya da boyamak ve çizmek, bu etkinlikler için gerekli tüm araçları topladığı için Photoshop ile kolay görevler haline gelir.

Photoshop fotoğraf uzmanlarına yöneliktir çünkü, son teknolojik dijital görüntülemenin gerçekleştirilmesi için gelişmiş ve karmaşık araçlar içeriyor. En ilgi çekici özelliklerden biri, kullanıcıların bir içeriğin göze çarpmayan bir düzeltme eki ile değiştirmesini sağlamak için tasarlanmış İçerik Algılama araçlarıdır; böylece, fotoğrafları istediğiniz gibi yeniden şekillendirmenize olanak tanınır.

Verimlilik, kullanıcılara inanılmaz hızlarda görüntü ve video düzenleme imkanı tanıyan Mercury Graphics Engine ile büyük ölçüde geliştirildi.

Ton kontrolü, HDR görüntüleme ve tonlama vasıtasıyla daha basit bir şekilde yönetilebilirken, siyah beyaz dönüştürme özellikleri, zengin hazır ayar koleksiyonu ile fotoğraflarınızı renklendirmenize olanak tanınır.

Creative Suite 3’ten bu yana, Photoshop iki farklı basımda sunulmaktadır: Standard ve Extended Edition. İkincisi, ekstra özellikleri içerdiği için biraz farklıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birincisi 3D grafikleri tasarlamayı amaçlıyor ve gölgeler, yansımalar, animasyonlar, çizgi filmler ve eskizler oluşturmak için kapsamlı bir araç kümesi içeriyor. İkincisi, mühendislik, tıp ve bilim gibi alanlar için niceliksel görüntü analizi yapmak için tasarlanmıştır. Resimlerden nicel veriler çıkararak, örneğin DICOM dosyalarını kolayca kalibre etmeye, ölçeklendirmeye olanak tanır.

Adobe Photoshop’un her iki baskısında da modern arayüz keyifli bir çalışma ortamı oluştururken, ön ayarların taşınması ve paylaşılması imkanı sayesinde iş akışı büyük ölçüde geliştirilmiştir. Programın yanıt süresi iyidir ve bilgisayarın performansını zorlamaz.

Photoshop verimliliği en üst düzeye çıkarır ve dijital fotoğraf işleme ve ayarlama açısından fotoğrafçılar için büyük bir yardımcıdır.

Adobe Photoshop CC 2018

Versiyon : CC 2018
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here