Adobe Flash Player

0
565
Ücretsiz | 1.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Adobe Flash Player, İnternet ortamında yüksek kaliteli bir gezinti yapabilmeniz için neredeyse tüm medya türlerinden yararlanmanıza ve oynatmaya olanak tanıyan yüksek performanslı İnternet tabanlı çalıştırıcı programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Animasyon ve Medya Oynatıcı Program

Günümüzde İnternet büyük oranda eğlence için erişilen bir platform haline gelmiştir. Bu çoğunlukla medyadan yararlanma biçiminde olmaktadır ; çoğu web sitesi video, ses ve hatta oynanan oyunları elde etmek için özel araçlara güvenir. Adobe Flash Player, tüm bu işlemler için her bilgisayarda olması gereken bir araçtır ve günümüzde çoğu bilgisayarda bulunur.

İnternet’teki gezinti deneyiminizi arttırın

Adobe Flash Player da bir web tarayıcısı açarken önce yüklemek isteyebileceğiniz en önemli eklentilerden biridir. İnternet sayfaları bir oynatıcı için bir gereklilik haline gelmiştir.

Bu nedenle, en yaygın kullanılan tarayıcılarla uyumludur; Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari veya Internet Explorer’ı kullanıyorsanız, İnternet’in size sağladığı uygulama, medya, video, grafik ve buna benzer her şeyin tadını çıkarırken herhangi bir zorlukla karşılaşmamalısınız.

Adobe Flash Player bilgisayarlara yardımcı oluyor ve şu ana kadar yapılandırmasıyla ilgili olarak herhangi bir sistemle hiçbir önemli uyumluluk sorunu oluşturmadı. Bilgisayarınızın kaynaklarının çoğunu kullanmaz ve sabit disk sürücünüz de önemli miktarda yer kaplamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmak için özel bir arayüze sahip olmadığınız için sisteminize kolayca yerleşir. Bununla birlikte, çeşitli seçenekleri işleyebileceğiniz bir ayar yöneticisine erişebilirsiniz. Bunlar sekmeler de bulunur ve güvenilir web konumlarını ve güncellemelerini yönetebileceğiniz Gelişmiş ayarların yanı sıra Depolama, Kamera ve Mikrofon, Oynatma’ya erişebilirsiniz.

İkinci seçenek, hareket etmeye zaman ayırmaksızın devam etmenizi öneriyor ve en son kalite iyileştirmeleri, ince ayarlar ve iyileştirmelerle sizi güncel tutuyor.

Özetleyecek olursak, Adobe Flash Player, her bilgisayar için bir zorunluluk haline geldi ve işletim sisteminin yeni bir kurulumundan sonra öncelik listesinde yer alan en önemli kayıtlar arasına girdi. İnternet’te hemen hemen her medyayı ve web sayfalarını geliştiren neredeyse tüm animasyonları oynatabilirsiniz.

Adobe Flash Player Ekran Görüntüleri

Versiyon : 28.0.0.126
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Xp ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here