Adobe Acrobat Reader DC

0
776
Ücretsiz | 1.15 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Adobe Acrobat Reader DC, PDF dosyalarını açma, okuma, görüntüleme, yorum ekleme, arama işlemlerini gerçekleştirme, yazdırma ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan güçlü, kullanıcı dostu ve Türkçe dil desteğine sahip bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz PDF Dosyası Açma ve Görüntüleme Programı

Bir bilgisayar, daha fazla çeşitlilik ve stil, dosya desteği ve güvenlik için çeşitli metin editörlerinin içerisinde bulundurmalıdır. Adobe Acrobat Reader DC, en popüler ve güvenli olan taşınabilir belge biçimidir ve bunları görüntülemek için uzmanlaşmış uygulamalara ihtiyacınız vardır; diğerlerinin yanı sıra Adobe Acrobat Reader, kendisi için PDF dosyalarını okumak göreviyle artık her zamankinden daha güçlü.

Canlı görseller ve bulut erişimi

Program, yepyeni bir görsel katman ile donatılmıştır ve oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Düğmeler ve menülerin hepsi canlı görünüyor ve doğal görünüm hissi uyandırıyor, onlara eşlik eden sezgisel çizimler de işin ekstrası durumunda.

Ana pencereyle, çeşitli alanlara ve araçlara kolayca erişilebilir, böylece PDF görüntüleme için bir kontrol paneli ve başlangıç ​​noktası görevi görürsünüz. Ayrıca kolay paylaşım ve tasarruf için belge bulutuna erişebilmeniz için Adobe hesabınızda oturum açabilmenizin yanı sıra, bir Microsoft SharePoint hesabı ekleme ve buradan dosyaları kolayca yakalama imkanı da sağlayabilirsiniz.

Tam ekran ve otomatik okuma

Düzgün bir özellik olan varsayılan okuyucunuz olarak kullanılmasını isteyen bu uygulamanın büyük olasılıkla bir PDF belgesi açma prosedürlerine aşina olduğunuz anlamına gelir. Bir kez açıldıktan sonra, etkileyici bir miktarda gezinme, görüntüleme ve hatta avantajlarınızı kullanmak için düzenleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Programı sadece PDF okumak amacıyla kullanmak son derece makul bir durumdur. Yalnızca PDF okuma işlemi yapacaksanız diğer gereksiz unsurları ortadan kaldırmak için tam ekran görünümüne geçebilirsiniz. Bununla birlikte, metin üzerinde gözünüzü sürekli tutamıyorsanız, yapılandırabileceğiniz ve tüm belgelerinize sahip olabileceğiniz veya bilgisayarınızdan yüklü bir ses sistemi kullanarak otomatik bir okuyucu kullanabilirsiniz.

Belirli bir parçaya hızlı bir şekilde atlamak isterseniz kolay sayfa seçimi için bir yan panel kullanılabilir. Öte yandan, yerleşik arama programı belirli kelimeleri veya metin dizelerini hiçbir zaman tanımamak için kullanılabilir. Belgede veya özel konumlarda, kelimeyi veya kelime öbeğini hedefleyen seçeneklerin yanı sıra karakter kılıfı, yer imleri ve yorumlar gibi daha hassas ayarlarda arama ölçütlerini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF dokümanları kullanıyorsanız, bunların sayfadaki herhangi bir yerdeki yorumlarla zenginleştirilebileceğini bilmek isteyebilirsiniz. Dışa aktarma açısından, farklı seçeneklerle sayfa ögelerini ve özelliklerini dikkatle ayarlamanıza izin veren yaygın bir baskı yöntemi vardır. Dahası, belge herhangi bir değişiklikle birlikte kaydedilebilir veya yorum eklenerek aynı formata taşınabilir, düz metin olarak ihraç edilebilir veya yüklü bir istemci kullanılarak e-postayla teslim edilebilir.

Sonuç olarak, Adobe Acrobat Reader, her güncellemeyle yeni ve iyi özellikler sunarak rekabette kendini ön planda tutmayı başarıyor. Temiz görsel tasarım, çok çeşitli yönetim ve görüntüleme seçenekleri ile son derece sezgisel arayüzü ile başlayan program, Taşınabilir Belge Formatlarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Adobe Acrobat Reader DC Ekran Görüntüleri

 

Versiyon : 2018.009.20044
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here