ADinf32

0
762
Deneme Sürümü | 13,5 i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Dosyalarınızı virüslerden korumak, dosyalarınıza bulaşan virüsleri bulup kaldırmak, sabit sürücüleri virüslere karşı taramak, sistem hatalarının sonuçlarını analiz etmek, belgelerinizin güvende olduğundan emin olmak ve çok daha fazlası için kullanılabilecek bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayarınızı virüslere ve zararlı yazılımlara karşı koruyun

ADinf32 isimli bu antivirüs programı çok gelişmiş bir arayüze sahip değil ancak basit olması nedeniyle de her türlü kullanıcının ihtiyacvına cevap verebilmektedir. Gelişmiş bilgisayar kullanıcısı olmanıza gerek yok, çünkü kullanımı kolaydır.

ADinf32, sisteminizi izlemek ve temiz tutmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunar. Animasyomnlu ve renkli arayüzü yok fakat programın esas odaklandığı nokta bilgisayar ayarlarını taramak ve yapılandırmaktır.

ADinf32, bilgisayarınızı veri bütünlüğü ve güvenliğini değerlendirir, cihazınızdaki toplam dosya sayısını görüntüler ve hatta kötü gruplamalar için de tarar. Taramaları günlük, haftalık veya aylık otomatik taramalar şeklinde zamanlama imkânı vardır.

Çoklu profil desteği sunar

Sponsorlu Bağlantılar

ADinf32, cihazınızdaki çoklu profiller için ayarlar oluşturmanıza izin verir. Döngüsel artıklık denetimleri (CRC), hata kodlarını ve ham verilerdeki kazara meydana gelen değişiklikleri algılamak için etkinleştirilebilir.

Taranacak öğelerin listesine eklemek istediğiniz dosya uzantılarını seçin ve tarama süresini azaltmak için hızlı CRC’yi etkinleştirin. Belirli dosyaları taramak ve hariç tutmak için sürücüleri seçebilirsiniz.

Sonuç olarak bu program, sisteminizi temiz tutmak ve sistem hatası sonuçlarını analiz etmek için çok güzel bir antivirüs programıdır.

ADinf32 ekran görüntüleri

Versiyon : 7.02
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here