Adaware Antivirus Free

0
507
Ücretsiz | 2.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Adaware Antivirus Free, kullanıcıların bilgisayarlarını tüm sanal tehditlerden uzak tutmalarını sağlayan, her zaman koruma sağlayan anti-virüs ve casus yazılımdan koruma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Ad-Aware Free Antivirus +, anti-spyware motoruyla birleştirilmiş bir antivirüs içine alınmış iki yönlü koruma sağlar. Bu kombinasyon Truva atlarına, çeviricilere, rootkitlere, botlara ve kaçırıcılara karşı güçlü bir kalkan sağlar.

Virüsten koruma modülü, en popüler virüs tehditleri için algılama ve temizleme işlemi gerçekleştirirken, casus yazılım önleme çözümü, verilerinizin ve mali kaynakların çalınmasını önleyerek sizi siber saldırılardan korur.

Ad-Aware Free Antivirus +, güvensiz siteleri de engeller, e-posta tehditlerini tespit eder, sosyal ağlar için şifreleri korur ve ağınızı izler.

Kolay kurulum ve iyi organize edilmiş arayüz

Hızlı bir kurulum işleminden sonra, güvenlik düzeyini belirlemek için bilgisayarı yeniden başlatmanız, tanım dosyalarınızı güncelleştirmeniz ve bilgisayarda bir ilk tarama gerçekleştirmeniz gerekir.

Uygulama, anlaşılması ve keşfedilmesi kolay, temiz ve çekici bir arayüzde sunulmaktadır. Modern bir tasarımla, navigasyon paneli ile bilgi ve seçeneklerin gösterileceği başka bir paneli kapsıyor. Sonuç olarak, tüm kullanıcı kategorileri, deneyimsiz olanlar da dahil olmak üzere kolaylıkla kendi yolunu bulabilir.

Hızlı, tam ve özel taramalar

Taramayı gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz üç yöntem vardır: hızlı bir tarama, tam veya özel tarama. İlk tarama türü yalnızca bilgisayarınızı en kritik kısımlarında (ör. Windows sistem dosyaları) tararken, tam tarama tüm yerel sürücüler hakkında derinlemesine bir analiz gerçekleştirir. Adından da anlaşılacağı gibi ikincisi, tarayıcıyı özelleştirmenize ve zararlı yazılımları kontrol etmek için tam dizinleri belirterek tarama süresini daraltmanızı sağlar.

Ad-Aware Free Antivirus + bir virüs veya başka bir tehdit bulur açmaz, onu karantinaya alma, kaldırma, yoksayma veya sadece kendi başına bırakma seçeneğiniz vardır. Tarama zamanlamaları da mümkündür ve Windows başlangıçta etkinleştirilebilirler.

Bir dışlama listesi oluşturun ve gerçek zamanlı korumayı etkinleştirin

Gerçek zamanlı koruma, düğmeye bir tıklama ile etkinleştirilebilir ve bilgisayarınıza zarar vermeden önce kötü amaçlı yazılım tespit eder. Buna ek olarak, “Oyun Modu” ndan yararlanmak ve böylece tüm bildirimleri devre dışı bırakmak, böylece arkadaşlarınızla bir şeyler oynarken zahmetine girmek mümkün değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir hatayı kolayca onarabilmeniz için birden çok dil desteklenir ve tüm ayarlar varsayılan durumuna geri yüklenebilir. Bir dışlama listesine öğeler eklemek mümkündür ve çok güvenli olmasa da, otomatik olarak tanım indirme işlemini etkinleştirebilirsiniz.

Kapsamlı ve sezgisel zararlı yazılım tarayıcı

Tarama işlemi sırasında CPU ve bellek kullanımı oldukça yüksektir. Yanıt süresi oldukça iyi, arayüz sezgiseldir ve testlerimiz de donma veya kilitlenme gibi herhangi bir sorun ortaya çıkmadı.

Ad-Aware Free Antivirus +, bir antivirüs ürününden daha fazlasını sağlıyor ve yeterince güvenilir bir seçimdir. Programına bir casus yazılım önleme modülü takviye edilmiş, birden fazla güvenlik katmanı sağlanmıştır. Algılama ve temizleme işlemleri sorunsuz yapılır.

Adaware Antivirus Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.1.856.11526
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here