Ad-Aware Total Security

0
577
Deneme Sürümü | 2 MB i n d i r
Editörün İncelemesi
3

Özet

Ad-Aware Total Security, Lavasoft tarafından geliştirilen ve kullanıcıların bilgisayarlarını birden fazla koruma katmanı ile zararlı bir şekilde uzak tutmasını sağlayan bir antivirüs ürünüdür.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüs Engelleyici Yazılım

Ad-Aware Total Security, bir güvenlik duvarı, kimlik avı önleme, anti-spam, ebeveyn kontrolü ve çevrimiçi yedekleme gibi çok katmanlı koruma ile bilgisayarınızı mevcut kötü amaçlı yazılım türlerinden koruyabilmenizi sağlayan bir yazılım aracıdır. Veri kurtarma, sistem ayarlama ve dosya parçalama gibi özellikleri de bulunur.

Programın arabirimi sezgiseldir; böylece her türden kullanıcının çevresini dolaşmasına ve PC’lerini sağlıklı ve tamamen güvende tutmalarına izin verir. Antivirüs tasarımı oldukça basittir. Ana ekranın sol tarafında ‘Tarama Bilgisayarı’ ile ‘Web Koruma’ ve ‘Uygulama Yönetimi’ olmak üzere tüm seçenekleri görebilirsiniz; bunlarla ilgili ayrıntılar sağda görüntülenir.

Uygulamanın arabirimi, İngilizce, Çince, Fransızca, İbranice ve diğerleri gibi birden çok dili de içeriyor ve böylece daha kolay gezinmenize yardımcı oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sahip olduğunuz tüm dosyaları ve klasörleri taramak, bilgisayarınızın performansına, hedefine ve seçili seçeneklerine bağlı olarak biraz zaman alabilir ve özellikle de tam tarama modunda kullanılan diğer programları yavaşlatabilir. İşte bu yüzden Ad-Aware, bilgisayarı kullanmayacağınızı bildiğiniz zaman belirli zaman aralıklarında tam bir bilgisayar taramasını planlamanıza izin veren bir özelliğe sahiptir.

Ad-Aware Total Security bilinen virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımları taramanın yanı sıra davranış temelli sezgisel tespiti de içerir. Bu, deneyime dayalı bir tarama yöntemidir ve temel olarak, antivirüsün, bazı programların nasıl davrandığı bakar ve kötü niyetli kodların gizli olup olmadığını anlamaya çalıştığı anlamına gelir.

Sonuç olarak, Ad-Aware Total Security, bilgisayarlarını güvende tutmak için herhangi bir kişi tarafından kullanılabilir çok yararlı ve güçlü bir antivirüs.

Ad-Aware Total Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 11.15.1046.10613
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here