ACDSee Free

0
847
Ücretsiz | 12.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

ACDSee Free, fotoğrafları bir biçimden diğerine dönüştürmek ve aynı zamanda resimleri duvar kağıdı olarak ayarlamak için kullanılabilen hızlı, güvenilir ve kullanımı kolay bir resim görüntüleme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Fotoğraf ve Resim Görüntüleme Programı

ACDSee Free, ACD Systems International Inc. isimli şirketin resimlerini duvar kağıdı olarak ayarlamanın yanı sıra çeşitli formatlara dönüştürebilen yüksek hızlı bir resim görüntüleyiciye ihtiyaç duyan kullanıcılar için yayınladığı basit ve ücretsiz bir programdır.

ACDSee Free, basit ve düz bir tasarımla, kullanım kolaylığı ve erişilebilirlikten ödün vermeden çalışır. Programın bütün özellikleri birkaç menü ve butona entegre edilmiştir.

Program PNG, JPG, BMP, GIF, TIFF, EMF, WMF, PCX, TGA ve WBMP’yi formatlı dosyaları destekliyor ve açıyor. Ayrıca, ilk menüde bulunan ‘Farklı Kaydet’ işlevini kullanarak bu biçimler arasında dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer önemli özellikleri şunlardır; tam ekran, kişiselleştirilebilir yakınlaştırma faktörü, gezinme denetimleri, sola veya sağa döndürme, duvar kağıdı olarak ayarlama ve dosya ilişkilendirmeleri gibi seçenekler içerir.

Resimleri yakınlaştırma ayrıca ‘+’ ve ‘-‘ tuşlarıyla da yapılabilir ve fotoğraflar arasında gezinmek fare kaydırma özelliğini kullanarak da yapılabilir.

Gamma düzeltmeyi etkinleştirebilir, animasyonları devre dışı bırakabilir, uygulamayı üstte kalacak şekilde ayarlayabilir ve fotoğrafları yeniden boyutlandırabilirsiniz.

ACDSee Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.21
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here