ABvirusscannepc

0
485
Deneme Sürümü | 7.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
1.5

Özet

ABvirusscannepc, arka planda çalışan, virüsler ve yetkisiz ağ bağlantıları da dahil olmak üzere sisteminizi çok çeşitli tehditlere karşı koruyan bir virüs tarayıcı yardımcı programıdır.

Sending
User Review
3 (1 vote)

Virüs Tarama için Yardımcı Program

İşletim sistemleri daha karmaşık ve teknolojik açıdan ilerledikçe onlara sızmak için tasarlanmış virüsler de öyle ilerliyor. Buna ek olarak, İnternet neredeyse herkese ve her yere erişebildiğinden, çevrimiçi durumdaysanız, güvenlik tehditleri sizlerden çok da uzak olmaz.

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılım denemelerine karşı koruyun

ABvirusscannepc, sisteminizi çok çeşitli virüslerden ve güvenlik tehditlerine karşı gerçek zamanlı olarak ve minimum kaynak tüketimi ile korumanızı sağlayan bir uygulamadır. Bunu, gelen ve giden tüm bağlantılardaki şüpheli etkinliklerin yanı sıra halihazırda aktif olan süreçler ve hizmetler izlenerek başarır.

Bunlar, engellemek istediğiniz hizmetleri manuel olarak ekleyerek yetkili ve yetkisiz süreçlere bölünebilir. Ayrıca, belirli türdeki gelen bağlantıları izlemenizi sağlayan TELNET, HTTP, SMTP veya POP3 gibi çeşitli protokollere erişimi tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

Ebeveyn kontrolünü etkinleştirin ve dosyalarınızı yedekleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız çocuklar tarafından kullanılıyorsa ve çeşitli web sitelerine veya uygulamalara erişimlerini sınırlamak istiyorsanız, ABvirusscannepc ebeveyn kontrolünü etkinleştirip istenmeyen içeriğe karşı bilgisayarın etkinliğini gözlemlemenizi sağlar. Bu kalkan gücü ayarlanabilir ve blok listesine manuel olarak uygulamalar ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, uygulama yolsuzluklardan korunmaları için dosyalarınız ve klasörleriniz için yedekleme oluşturma olanağı ile birlikte gelir. Sisteminizdeki herhangi bir klasör için oluşturulabilir ve ayrı bir sürücü konumunda saklanabilir veya daha fazla güvenlik için çıkarılabilir ortama aktarılabilir. İşlem, özel zaman aralıklarında yardımcı program tarafından düzenli olarak gerçekleştirilir.

Değerlendirme ve Sonuç

ABvirusscannepc, bazen kullanıcı arabirimi hatalarını ve arada sırada verilen hata mesajlarını görüntülese de, sistem kaynaklarına yük olmama avantajından yararlanarak, sisteminizi çok sayıda güvenlik tehdidine karşı koruyabilen tam özellikli bir virüs koruma yardımcı programıdır.

ABvirusscannepc Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.17.08.28
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here