ABsecuritywebpc

0
592
Deneme Sürümü | 7.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

ABsecuritywebpc, bilgisayarınızı zararlı içeriklerden korumak için gereksiz veya tehditkar dosyaları temizlemenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış basit bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Önleme Programı

ABsecuritywebpc, bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak şüpheli dosyalardan korumak ve tehditleri bilgisayarınıza bulaşmadan önce yönetmek için tasarlanmış kullanımı kolay bir uygulamadır. Yazılım, farklı güvenlik seviyelerini ayarlayabilir, aynı zamanda belirli programların bilgisayarınızda çalışmasını engelleyebilir.

Çoklu koruma fonksiyonları

Yazılım öncelikle bir antivirüs olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve simge durumuna küçültülmüş veya kapatıldığında arka planda çalışır. Ek olarak, bilgisayarınızı izleyebilir, disk sürücülerini tarayabilir, virüsleri gerçek zamanlı olarak algılayabilir ve eylemin ne zaman yapılması gerektiğini anında bildirebilirsiniz.

Bununla birlikte, tüm uyarıların etkin olması gerçeğine rağmen, İnternet’ten kötü amaçlı içerik indirirken veya bilgisayarınızı taramasını istediğinde size bildirimde bulunmaz.

Uygulamaları yakından izleyin

Yazılım, olası tehditleri önceden tespit edebilmek için, yerel olarak veya ağ üzerinden çalışan süreçleri izleyebilir. Şüpheli bulduğunuz programların adlarını ve yollarını yazabilir ve yazılımın bunları yetkisiz uygulamalar listesine eklemesine izin verebilirsiniz. Bu şekilde, birisi kendisine erişmeye çalıştığında programlar engellenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Programların yanı sıra, FTP, DNS, HTTP veya POP3 ve belirtilen sunucu portları gibi belirli protokollerin erişimini de kısıtlayabilirsiniz. Gerçek zamanlı uyarıyı isteyecek olayları da seçebilirsiniz, bunlar; değişiklik işlemleri, DLL değişiklikleri, OCX veya kabuk değişiklikleri, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı dosyaların eylemleri olabilir. Bununla birlikte, bu ayarlara verilen yazılımın cevabı oldukça yavaştır.

Sistem temizliği

ABsecuritywebpc başlangıç ​​programlarını izleyebilir, gereksiz geçici dosyaları temizleyebilir, Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltabilir, kullanılmayan kısayolları yönetebilir ve İnternet geçici dosyalarını idare edebilir. Kolayca çerezleri silebilir ve en son indirmeleri görebilirsiniz.

Değerlendirme ve Sonuç

ABsecuritywebpc, bilgisayarınızı hatalı programlardan veya tehdit dosyaları arasından korumak için tasarlanmış basit bir uygulamadır. Ne yazık ki, çeşitli hatalar vardır ve her zaman program izinlerini ayarlamanıza veya sunucu bağlantı noktalarını kapatmanıza izin vermez. Güvenlik duvarı açık olsa bile, gerçek zamanlı koruma etkin olur veya bilgisayar taraması devam eder, yazılım bu işlemlerin ilerlemesini size bildirmemekte.

ABsecuritywebpc Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.17.08.28
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here