ABBYY FineReader Corporate

0
750
Deneme Sürümü | 400 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

ABBYY FineReader Corporate, taranmış fotoğrafları, PDF dosyalarını ve diğer doküman türlerini aranabilir ve düzenlenebilir dosyalara çevirebilen, sezgisel seçeneklere sahip Türkçe dil desteğine sahip bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Fotoğrafları ve PDF Dosyalarını Yazıya Dönüştürme Programı

ABBYY FineReader Corporate belge dönüştürme ve düzenleme ile ilgili en zorlu işlerden birini gerçekleştirir; yani taranmış kağıtları ve fotoğrafları bile düzenlenebilir dosyalara dönüştürür.

Bu durum, yüksek hassasiyet seviyelerine ulaşmaya devam eden çok yönlü OCR (Optik Karakter Tanıma) motoruyla gerçekleştirilir.

ABBYY FineReader Corporate, fakslar, barkodlar, fotoğraflar, dergi veya gazete sayfaları gibi çeşitli belgeleri kolayca aranabilen ve düzenlenebilen içeriğe çevirebilir.

Buna yol açan süreç orijinal dosyayı özenle analiz eden ve sonra yeniden oluşturan, kaynak belgenin düzenini ve stilini koruyan bir teknolojiyi içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program profesyonel bir şekilde görünüyor. Klasik, ancak organize edilmiş arayüz, tüm işlevlerini içeren menüler sağlar. Programı başlattığınızda, çeşitli seçenekleri içeren Yeni Görev penceresi gelecektir.

İlk sekmesinde bir dosyayı tarayabilir veya bir ögeyi (PDF veya resim) OpenOffice Writer’a dönüştürebilir, bir görüntüyü tarayabilir ve kaydedebilir veya bir dosyayı aranabilir bir PDF’ye tarayabilirsiniz. Yazar sekmesini seçerseniz, bir PDF’yi veya görüntüyü OpenOffice Writer’a tarayabilir veya dönüştürebilirsiniz; Adobe PDF sekmesi, bir dosyayı taramanıza veya bir görüntüyü PDF’ye dönüştürmenize izin verir.

Ayrıca, E-kitap sekmesi, bir dosyayı (PDF veya resim) E-kitap okuyucuları (EPUB, FB2 veya HTML) tarafından desteklenen bir biçime taramanızı sağlar. Son sekmesinde, bir dosyayı (PDF veya resim) XLS, RTF, TXT, PPTX veya CSV gibi bilinen diğer biçime tarayabilir veya dönüştürebilirsiniz. Bir görüntünün ayrıntılarını değiştirebilmeniz için bu programa grafik editörü de entegre edilmiştir.

ABBYY FineReader Corporate Ekran Görüntüleri

Versiyon : 14.0.103.165
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here