A9CAD

0
1031
Ücretsiz | 15 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Summary

A9CAD programını Windows işletim sistemli bilgisayarlarınıza indirerek 2 boyutlu çizimler yapabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz 2 Boyutlu Çizim Yapma Programı

A9CAD, kullanıcıların 2D çizimler oluşturmasına yardımcı olmak, DWG ve DXF formatlı dosyaları düzenlemek, üzerinde işlemler yapmak için tasarlanmış kompak bir çizim (CAD) programıdır.

Kullanıcı arayüzü ilk bakışta bir hayli zorlayıcı görünebilir, ancak kullanımı basit ve kolaydır. A9CAD, noktalar, çizgiler, dikdörtgenler, yaylar, elipsler ve çoklu çizgiler gibi temel şekilleri çizme imkanı sunar.

Nesneler üzerinde metin rengi, çizgi türleri, kalem genişliği, dönüş açısı, metin stili ve diğerleri bakımından değişiklik yapmanıza izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirtilmesi gereken diğer önemli özellikler, seçilen nesneleri silmek, kopyalamak, taşımak, ölçeklendirmek ya da farklı açılara döndürmek, bir nesneyi daha küçük parçalara ayırmak ve iki nesneyi kırpmak ya da birleştirmektir.

Son olarak, oluşturulan tasarımları EMF dosya biçimine dönüştürülebilir, blok oluşturabilir ve yönetebilir, birden çok katmanla çalışabilir, temel düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilir (kesim, kopyalama, yapıştırma), işlemlerinizi geri alabilir veya yeniden yapıp yakınlaştırabilirsiniz.

Program CPU ve bellek üzerinde çok fazla baskı oluşturmaz, bu nedenle bilgisayarın genel performansına zarar vermez. A9CAD, kullanıcılara 2D tasarımlar oluşturmalarına yardımcı olmak için pek çok özel parametre ile donatılmış verimli bir programdır.

A9CAD Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here