A Word Kelime Oyunu Türkçe (Android)

1
1239
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.8

Özet

A Word Kelime Oyunu Türkçe oyununu ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek belli bir konu üzerine gizlenmiş olan kelimeleri bulma oyunu oynayabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Gizli Kelimeleri Bulma Oyunu

A Word Kelime Oyunu (Türkçe) ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz çeşitli şekillerde karmaşık olarak sizlere verilen bulmacadan, bilinen bir konu üzerinde ki kelimeleri bulma oyunudur. Altıgen harflerden meydana gelen kelimeleri ilk harfinden son harfine kadar kaydırarak tek tek kelimeleri bulmanız gerekmektedir. Kelimeleri sırasıyla bulduktan sonra diğer kelimeleri bulmak daha kolay bir hale geliyor. Ancak bölümleri tek tek geçtikçe oyun dahada zorlaşıyor. A Word Kelime Oyununun cevapları İnternet’te pek çok sayfada bulunmaktadır ancak bizim size tavsiyemiz kelime oyununun hilelerini bir kenara bırakıp oyunun zorluğundan alacağınız heyecanı yaşamanızdır.

A Word Kelime Oyunu (Türkçe) oynarken zamana karşı yarıştığınızı unutmayın. Oyunda toplamış olduğunuz puanlar ve rozetler sayesinde zorlandığınız herhangi bir kelime için oyundan ipucu isteyebilirsiniz. Kullandığınız her harfin ipucu karşılığında toplamış olduğunuz puanlardan götürülmektedir.

A Word Kelime Oyununda tam 1500 adet bulmaca bulunmaktadır. Oyunun geliştiricileri kullanıcılardan gelen yorumlara göre bulmacaları geliştirmekte ve bulmaca sayısını arttırmaktadır. Oyunu oynayabilmeniz için İnternet bağlantısı gerekmemektedir. İyi eğlenceler dileriz.

A Word Kelime Oyunu Türkçe Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2.2
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here