a-squared Free

0
666
Ücretsiz | 82.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

a-squared Free, bilgisayarı kötü amaçlı yazılımlar, Truva atları, çeviriciler, solucanlar, casus yazılımlar ve diğer tehditleri bulup temizlemek için tarama yapacağınız güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

A-Squared Free, bilgisayarınızı Truva atları, solucanlar, çeviriciler ve casus yazılımlar için kontrol etmek ve kaldırmak için tasarlanmış şık bir yardımcı programdır; böylece temiz ve hızlı bir bilgisayar ortamının keyfini çıkarabilirsiniz.

Yükleme işlemi yalnızca birkaç saniye sürer. Yazılımı başlattıktan sonra, A-Squared sizden bir güncelleme yapmanızı ister. Bunu yaparsanız, programın iki yeni sürümü arasından seçim yapmanız gerekir – Emsisoft Anti-Malware veya Emsisoft Emergency Kit (taşınabilir bir sürüm).

Programın arayüzü kullanıcı dostu ve aynı zamanda güzel grafiklere sahiptir. Güvenlik durumunu veya günlüklerini görüntüleyebilir, bilgisayarı tarayabilir, karantina listesini kontrol edebilir veya yapılandırabilirsiniz.

Tarama işlemi, çeşitli şekillerde tamamlanabilir bunlar; hızlı (tüm etkin programları, casus yazılım izlerini ve tarama çerezlerini tarar), akıllı (Hızlı Tarama + etkisiz programlar ve Windows dosyaları ile aynı), derin ( her şeyi tarar, bu yüzden en yavaş olan tarama budur) ve özel.

Sponsorlu Bağlantılar

Testlerimiz de ne yazık ki A-Squared programı tüm nesneleri karantina altına alamadı, tamamı Windows sistem dosyaları olmasa da biraz hayal kırıklığı yarattı. Konfigürasyon menüsünde, bağlam menüsü entegrasyonunu, karantinayı yeniden tarama, dil seçimi ve daha fazlasını yapabilirsiniz. A-Squared Free programının diğer antivirüs sistemlerinden daha zayıf olduğunu bilmenizi isteriz.

Not: a-squared Free programının yeni adı Emsisoft Anti-Malware olarak değişmiştir. İndireceğiniz program Emsisoft Anti-Malware’dir.

Emsisoft Anti-Malware programının açıklaması ve indirme sayfası için buraya tıklayın.

a-squared Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5.0.27
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here