9-lab Removal Tool

0
650
Ücretsiz | 6.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

9-lab Removal Tool, kullanıcılara virüsler, rootkitler ve kötü amaçlı kayıt defteri anahtarları için isteğe bağlı tarama hizmeti sunmak için tasarlanmış bir anti-malware programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Bazen, iyi bir antivirüs uygulaması kullansanız bile, casus yazılımlar ve zararlı yazılımlar varlığını algılayamadan bilgisayarınıza sızabilir.

Sisteminize fazladan bir güvenlik katmanı uygulamak için kullanılabilecek 9-lab Removal Tool gibi araçlara ihtiyaç duymanızın nedeni budur.

9-lab Removal Tool, bilgisayarı casus yazılımlara veya başka tür tehditler için taramanıza ve silmenize yardımcı olan temiz ve sezgisel bir ortam sunar.

Araç, sisteminizde bulunan kötü amaçlı ögeleri bulmak ve kaldırmak için özel olarak oluşturulmuş dört tarama modu ile birlikte gelir.

Hızlı veya tam tarama yöntemini seçebilir, belleği ve AutoRun nesnelerini analiz edebilir, ayrıca klasörleri ve sistem bileşenlerini seçme imkanı sunulduğu özel bir tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayardaki tüm dosyaları tarayarak potansiyel tehditler aramak için en güvenilir mod tam tarama modudur.

Araç, tarama işlemi sırasında CPU ve belleği yoğunlaştırırken, görevin tamamlanması birkaç dakika kadar sürer. Elbette, işi tamamlamak için gereken süre hemen hemen disk boyutuna bağlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

9-lab Removal Tool, sistemde bulunan kötü amaçlı ögeleri silmenizi, hangi dosyaların başarıyla kaldırıldığını görüntülemenizi, günlük dosyasını düz metin dosyasına kaydetmenizi, karantina bölümünde tutulan ögeleri kontrol etmenizi ve görmezden gelen bir liste oluşturmanızı sağlar.

Yapılandırma ayarlarına gelince, temizleme işlemi sırasında programı Internet Explorer’ı kapatabilir, günlük dosyasını otomatik olarak kaydedebilir, programı Windows başlangıçta çalıştırabilir ve sağ tıklama bağlam menüsü seçeneği oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak, virüsleri, rootkit’leri, gizli casus yazılımları veya kötü niyetli kayıt defteri anahtarlarını az miktarda çaba harcayarak bulabilen ve kaldıran bir yazılım çözümü arayanlara 9-lab Removal Tool doğru seçim gibi görünüyor.

9-lab Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0.0.39 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here