360 Total Security Essential

0
493
Ücretsiz | 32.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

360 Total Security Essential, en son çevrimiçi tehditlere karşı 360 derecelik bir koruma sağlayan bu antivirüs yazılımının özeliklerinin yanı sıra arayüzünü de çok seveceksiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

360 Total Security Essential ücretsiz olan ve aynı anda iyi bir arayüze sahip antivirüs çözümü arayanlara hitap etmektedir.

Evet biliyoruz ki, bilgisayar programları söz konusu olduğu zaman iyi çizilmiş bir grafik ve kullanıcı arayüzü kimseye zarar vermez. 360 Total Security Essential’da da durum böyle. Çin’de çok popüler bir seçim olan 360 Total Security Essential, Çin dışında bir çok hayran bulamadı çünkü diğer kullanıcılar zaten bir antivirüs programı kullanmaktaydı.

Pek çok kimse, Çinli yazılımların genel olarak düşük kaliteye sahip olduğuna inanıyor çünkü 360 Total Security Essential, estetik ve kullanım adına yeni bir standart ve performansı yakalamayan Çinli bir ürün gibi gözüküyor.

Sponsorlu Bağlantılar

360 Total Security Essential programının muhteşem görünümün yanı sıra, programın kullanımı basit ve kullanışlıdır bu da ‘Internet Güvenliği’ kavramına ilave özellikler getiriyor.

Tarama ve gerçek zamanlı koruma için üç farklı motor özelliği vardır. Öncelikle, geliştirici tarafından uygulanan 360 Cloud Engine var, sonra QVM II Motoru ve Bitdefender AV Motoru geliyor. Bitdefender AV Motoru takımı temizlik ve hatta proaktif savunma söz konusu olduğunda kötü amaçlı yazılımlara karşı mükemmel bir iş çıkarır.

60 Total Security Essential, ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall, Avast! gibi büyük şirketlerle gerçekten rekabet edebilir! Aynı zamanda kötü amaçlı yazılım ile mücadele etme ve sisteminizi virüssüz tutma ve önemli şeylere karşı koruma yetkisine sahiptir.

360 Total Security Essential Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.8.0.1042
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here