360 Total Security

0
654
Deneme Sürümü | 1.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

360 Total Security, sistemden virüsleri ve kötü amaçlı tehditleri temizleyen ve bilgisayarınızı koruma altına alan güçlü bir antivirüs programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Güvenlik ürünleri, ana bilgisayara yalnızca kötü amaçlı yazılım virüslerinden arındırma sağlamakla kalmayıp hatasız bir şekilde ve hatasız çalışmasını sağlamak için daha geniş bir dizi işlev içerir.

360 Total Security, antivirüs tarayıcı, temizleme aracı ve başlatma güçlendirici içerdiğinden, hepsi de sezgisel bir arayüz ile güzelce sarılmış bir programdır.

Üç farklı motorun desteklediği antivirüs koruması

Programı ilk kez çalıştırdığınızda, iyileştirilmesi gereken alanları tanımlamak için PC’nizin durumunu iyice analiz etmek için zaman ayırın.

Ardından, tam, hızlı ve özel arasında seçim yaparak bir antivirüs taraması başlatabilirsiniz, tarama tamamlandıktan sonra, 360 Total Security tespit edilen tüm tehditlerle birlikte ayrıntılı bir liste görüntüler ve hangi işlemin yapılacağını belirtebilirsiniz.

Şüpheli dosyanın güvende olduğundan eminseniz, dosyayı güvenilir olarak işaretleyebilirsiniz ve uygulama ileride işaretlenmeyecektir. Aksi takdirde, tespit edilen tüm dosyalar karantinaya taşınacaktır.

Önemsiz dosyaları bilgisayarınızdan ve boş disk alanınızdan kolayca kaldırın

360 Total Security’nin kullanışlı bir başka işlevi, bilgisayarınızdaki tam hızla çalışmasını engelleyen eski dosyalar ve klasörler aramaktır.

Söz konusu dosyalar belirlendikten sonra, saklamak istediğiniz dosyaları seçebilir, ardından kalan dosyalarını kaldırabilirsiniz, böylece sabit diskinizdeki boşluğu boşaltabilir ve PC’nin performansını artırabilirsiniz.

Önyükleme hızını geliştirin ve gereksiz başlangıç ​​öğelerini devre dışı bırakın

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, Windows başlangıçta çalışacak şekilde ayarlanmış uygulamaları keşfetmek istediğinizde 360 ​​Total Security’ye güvenebilirsiniz. Ayrıca zamanlanmış görevler, uygulama hizmetleri ve sistem servislerine göz atabilir ve gereksiz gördüğünüz görevleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama, sistemin kararlılığını tehlikeye atmamak için devre dışı bırakmanız gereken girişlerle ilgili bazı tavsiyeler görüntüler.

Sonuç olarak, 360 Total Security, önemsiz verilerin PC’nizi temizlerken ve hızını artırırken kötü amaçlı yazılımları uzak tutabilen güvenilir bir çözümdür.

360 Total Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.2.0.1059
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here