360 Security (Android)

0
769
Ücretsiz | Cihaza Göre Değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Android için 360 Security uygulamasını kullanarak telefon ve tabletlerinizi virüslerden, zararlı yazılımlardan, sistem açıklarından ve gizlilik risklerinden koruyabilirsiniz. SD kartınızda yer açarak depolama alanınızı artırmak için uygulama kalıntılarını ve gereksiz dosyaları da kaldırır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yeni Nesil Antivirüs Uygulaması

Android için 360 Security uygulaması komple bir koruma ve güvenlik aracı olarak karşınıza çıkacak. 360 Security uygulaması telefonunuzu ve tabletinizi antivirüs koruması ile zararlılara karşı korurken, telefonu hızlandıracak, depolama alanınızda yer açacak, kaybolan telefonunuzu bulacak, uygulamalarınızı kilitlemenizi sağlayacak, çağrı ve mesajları engelleme fırsatı sunacak.

Artık zararlı yazılımların hedefi mobil cihazlar ve internet bağlantısının olduğu her yerde bu tehlike karşınıza çıkabilir. Android cihazınızı zararlılardan koruma için ücretsiz bir antivirüs ve optimizasyon uygulaması olan 360 Security uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Her Zaman Antivirüs Koruması

360 Security uygulamasını indirdiğinizde telefonunuza yüklü olan bütün uygulamaları ve hafıza kartınızdaki bütün içerikleri otomatik bir şekilde tarar. Ayrıca yeni indiriğiniz uygulama ve içerikleri de anında tarar. Casus yazılımlar, tojanlar, reklam yazılımları, güvenlik açıkları ve diğer virüslerden Android cihazınızı korur. Telefonu ve tableti gerçek zamanlı bir şekilde korur.

Telefonu Hızlandırır ve Batarya Ömrünü Uzatır

360 Security uygulaması tek bir dokunuşlar telefonun belleğini temizler ve cihazınızı hızlandırır. Arka planda çalışan uygulamaları kapatır ve telefonun gücüne güç katar. Böylece telefonun batarya ömrünü de uzatmış olur.

Kaybolan Telefonu Bulur

Sponsorlu Bağlantılar

360 Security uygulaması kaybolan Android cihazınızı da bulmanız sağlar. Anti-hırsızlık özelliği sayesinde telefonunuzu kaybetseniz dahi bütün verileri silmenizi, telefonun yerini belirlemenizi, uyarı göndermenizi ve telefonu kilitlemenizi sağlar. Tek yapmanız gereken http://findphone.360safe.com adresine girip hırsızlık önleme özelliklerine uzaktan erişim sağlamak.

Uygulama Kilitleyici ve Engelleyici

360 Security uygulaması dahili bir uygulama kilitleyici özelliği sunar. Bu sayede dilediğiniz uygulamaları kilitleyebilirsiniz. Çağrı ve SMS engelleyici özelliği sayesinde ise dilediğiniz numaralardan gelen aramaları ve mesajları engelleyebilirsiniz.

360 Security Tanıtım Videosu

360 Security (Android) Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here