360 Battery – Battery Saver (Android)

0
497
Ücretsiz | 4,1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Android telefon ya da tabletin pili (şarjı) hemen bitiyor mu? 360 Battery – Battery Saver uygulamasını kullanarak bu sorunu azaltabilirsiniz. Pil tasarrufu yapacak ve cihazın şarjı daha uzun süre gidecektir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Batarya Pil Tasarruf Uygulaması

360 Battery – Battery Saver, kullanıcıların genellikle yüklü olan çeşitli uygulamalardan güç tüketimini yöneterek pillerinden daha fazla kullanım süresi elde etmelerine yardımcı olan bir uygulamadır.

Diğer herhangi bir işletim sistemi gibi, Android de genellikle gereksiz dosyalar tarafından bozulur ve bellekte açık kalan uygulamalara sahiptir. Bu gibi şeyler işletim sistemi için sorun yaratabilir ve pili boşaltabilir. 360 Pil’in yardımıyla – Battery Saver kullanıcıları, bellekte çalışan uygulamaları durdurabilir ve Android cihazını yavaşlatan tüm diğer uygulamaları yönetebilir.

Uygulama birkaç diğer özellik ile birlikte geliyor. Aynı zamanda bir güç tasarrufu modu, kapsamlı bir tüketim grafiği, güçlendirici şarj ve hatta uygulamalar kilitleme sağlar.

360 Battery – Battery Saver, 360 Security – Antivirus Boost’un sorumlu olduğu aynı şirket tarafından yapılır ve iki uygulama bazı özellikleri paylaşır. Teknik olarak, ücretsiz bir uygulamadır, ancak bazı durumlarda bazı reklamlar gösterilebilir ve uygulama içi satın alımlar vardır.

360 Battery – Battery Saver Özellikler:

  • Pili tek bir dokunuşla boşaltan uygulamaları kapatın
  • Otomatik başlangıç özelliklerine sahip uygulamaları yönetin
  • Pilin performansını, sıcaklığını ve kalan şarjı izleyin.
  • Geçerli ücretle ne kadar zaman kaldığını hesaplayın
  • Cihazın daha hızlı şarj edilmesine yardımcı olan yükseltici özelliğini kullanın

360 Battery – Battery Saver Ekran Görüntüleri:

Versiyon :
Dil : İngilizce
Sistem : 4.1 ve sonrası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here